Yanlis birini sevmek?

Kendisi siniftan arkadasim. cok hoslaniyorum. once yalniz dosttuk.2yil sonra benden etkilendigini soyledi. Sevgili olucaz sandim. sonra opusmekden basladi biraz sonra benimle olmak istedigini dedi acik acik. Ben hayir olmaz falan diyordum. neyse sonra ailem oyrendi yazismamizi ablam gordu. hatta akrabam onunla gorustu benden uzak durmasi icin tehdit falan etdi.2-3ay onunla konusmadik hic bende tepki vermiyordum ama birgun kendisi bana yaklasti elini falan surdu asiri cok istiyordu benimle olmayi.2ay sonra bulustuk birlikte olduk o gunden cok baglandim ona. Cok yanlis adam biliyorum benden baska dul kadinlarla gorusuyor. ama mutsuz oldugumda beni yalniz o mutlu ediyor. yanimda olmasi bile beni guclu ediyor. Ayni hissleri ondan bekliyorum ama kendime haksizlik ediyorum. bana yalniz deyer verdiyini soyluyor. bende sevilmek istiyorum. Baska erkekler oluyor tanismak bile istemiyorum. gozum baskasini gormuyor hatta. ama yinede cok mutsuzum hep yanimda olsun istiyorum. onun icin ailemi goze aldim riske girdim. o da bunlari bilsin istiyorum ama soyleyemiyorum hisslerimi. daha da sogur benden dusunuyorum. benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz😔

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Okuyan ozet geçsin

0|0
    1|0
  • Benimde bir yakin arkadaşim var beni cidden seviyor bakislarindan ve yanimdaki rahatligindan belli oluyor ama bu kadar yakinlasana kadar 2 sene gecti cok yavas ve zor oldu yani acaba ona ondan hoslandigimi falan soylersem ne olur ne dusunuyorsun bu tarz visey yasamissin nede olsa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ah kızlar ya, siz adamı deli edersiniz.
    Bu nedir?

Yıllar sonra bu yazdığına bir bak oku, zırzır bir şey elde etmek isteyen çocuktan farkın olmadığını göreceksin.
    Nedir bu erkek merakı? Olmuyorsa olmuyor demek ne kadar zor?
    Bir de kendini kullandırmak nedir? 2 yıllık biri, ailenden daha mı değerli?
    Ah ya sinirlendim yinee.

0|1
    0|0
Yükleniyor...