Oy kullanmak şirktir bunu biliyormuydunuz?

Demokrasi bir dindir ayette delileri var Allah ın kuralları dısında yasa varsa dindir tıpkı hz yusuf döneminde melik kralının dini gibi ve Allah diyor kim o dinin gereklerini yani oy kullanmayı yerine getirirse Allah katında müşriklerden olur gayet net şeriat istemeyenler Allah 7 ayetinde emretmis nasıl inkar edersiniz küfre giriyorsunuz yapmayın etmeyin yeter ya

Güncellemeler:
Sistemimiz küfür sistemidir azıcık tağutu araştırın hadisleri araştırın

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Kim Allahın indirdiği ile hükmetmezse onlar kafirlerin ta kendileridir. maide suresi buna göre tc kafir bir ülke ve anayasasıda müşrik bir anayasa laiklik zaten kafirlik. böyle bir sistemde oy kullanan kişilerde müşrik oluyorlar. hangi niyetle oy kullanırsa kullansın.

2|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Öğrenmiş olduk

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Yuh! Demokrasi bir din midir? Din kavramının ne olduğunu biliyor musun sen? Bana demokrasinin, Kur'an'daki Şeriat hükümlerinden hangisini reddettiğini söyler misin? Demokrasi bir siyasi rejimdir. Dini siyasete alet edenle ise, dine asıl ihanet edenlerdir. Dini kendi veya başkalarının emelleri doğrultusunda kullanmaktadırlar.

turkcutoplumcu.org/.../din_ve_mezhep.jpg

2|0
    0|0
  • hükmü koyan yalnızca ALLAH tır. söylediklerin doğru

1|1
    0|1
  • Laik ülkemde şeriat diye ağlama arap beyinli
    Senin şeriat denen kudurmuş köpeğini direğe bağlayan zincirin adıdır laiklik

0|2
    0|3
    • profil resmine dinsiz bir kafiri koyarak kendini belli etmişsin putperest müşrik.

• @Sadeceİnsanlık @_sedatakar işte en büyük fark ne biliyor musunuz aptallar laik bir ülkede şeriatı savunabilirsin sana bir şey yapmazlar çok çok laf derler ama şeriat olan bir ülkede laikliği savunursan ananı skerler anladın mı aptal

• darkness sana adamsın demiştim yanlışım moruk

• Oy kullanmak şirk olmaz. Ülkenin geleceği için iyiye oy vermek lazım. Bunun fetvasını bilmeden direk yorum yapmak doğru olmaz.

0|0
    0|0
  • Bu ne diyor ya? Her gün Update gönderiyor galiba Allah?

0|1
    0|1
  • peki cahil bayan nasıl yapacaksın Allah'ın emrettiği kurallarla idare olunan bir sistemi nasıl getireceksin söyler misin ey cahil?

0|0
    0|1
  • Ya skldgsdkl O kadar Siyasal Düşünceler Tarihi dersi aldım, İslam siyaset felsefesini inceledik ama böyle bir seyle hic karsılasmadım. Ha dogru, sorun kitabı yazan münafıktadır, pardon.

0|0
    0|1
  • süpanallahhhhhhhhhhhh

0|1
    0|0
  • Yok daha neler

0|0
    0|0
  • Okumaya bile değer görmedim saçma sapan bir kaç gerizekkkalının söylediği cümleyi kopyala yapıştır yapmışsın

0|0
    0|1
    • Böyle düşünen insanlar gitsin arabistanda yaşasın bir zahmet

• teknoloji ne şirk olacak arkadas iyi misin sen Allah ın indirkleriyle hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridir maide suresi 44 ayet sana tavsiye tağutu arastır

• Bence siz buraya da girmeyin kız erkek aynı yerde günahtır bu kadar boş kafayı nereden buluyorsunuz anlamıyorum siz oy kullanmayın tamam insanların akılını karıştırmayın

• O zaman Evet diyelim pkk hdp fetö dhkpc hp gibi islam Türkiye düşmanlarına karşı

1|0
    0|2
  • Ona bakarsan faizle yönetilen bir ülkede yaşamak da caiz değil. Neden yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Bir tarafınızdan dine ekleme yapmayın :D

0|1
    0|1
  • Şirk değildir, aksine oy kullanmak lazımdır. Kullanmayan mesul olur gidip tercihini belli etmeli. Kuranı kerim meali okuyarak din öğrenilmez bknz;

http://dinimizislam.com/detay.asp?id=420

0|1
    0|1
    • Evet oy kullandığın devletin idarecileri zina evi açsın. alkol satsın sende bunlardan meshul ol.

• islamda istişare ve meşverette vardır. Demokrasi tümüyle islamla bağdaşmaz evet. fakat tümüylede çelişmez.

0|0
    0|1
    • Allah ın kuralları dısında bir yasa varsa bu bir dindir ve her kim bu dine müsstesir olursa Allah katında müşriklerden olur

• Senin din dediğin hadis kitaplarında bir sürü uydurma var. Allah adına peygamber adına bir sürü iftira var. Evet dediğin gibi dini yalnızca Allaha özgülemek onun yasalarıyla hükmetmek farzdır. Fakat mevcut şartlarda gelecek şeriat şer olur. Öncelik kendimize bakmalıyız müslümanlar olarak birbirmize girmekten ilim bilim edebiyat ve her alanda geri kaldım.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...