İşyerinde beni cekemeyen bir kiz var ne yapmaliyim?

Ayni isi yapiyorum ikimizde memuruz.. O benden 5 sene buyuk kendini begenmis havali bir kiz.. cok gicik ve yapmacik biri... ben oldugum gibiyim sesim cikmaz isime odaklanirim ama o öyle degil... Bugun ben dosyalari yerlestirirken bana diyoki bu boyle olmaz yapma oyle bidaha daha dikkatli ol falan filan dedi delirdim simdi kizsam olmaz laf etsem olmaz sustum. sonra benim dosyalarimi tarayicidan gecirdi bir tane tarayici vardi cunku.. Bana dediki sende bana cay getir. Bende dedimki zaten bende kahvalti yapacaktim kendime cay getirecem dedim.. Oyle sizce ne yapmaliyim diger mudurlerin önünde sesini yukseltiyor ogretiyor güya.. Sırf o hersey biliyormus gibi gozuksun diye ne yapmaliyim ben buna ya sizce?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aynı bölümde aynı seviyedeyseniz, kendini ondan daha bilgili olacak şekilde geliştirdiğin zaman her şey yoluna girecek. senden daha üst pozisyonda ve sana emir yetkisi varsa ;bildiklerinin aynılarını söylüyorsa biliyorum zaten şeklinde.. bilmediklerini söylüyorsa teşekkür ederim şeklinde.. yapılması gerekenden farklı bir şey söylüyorsa yok ben doğru olanı yapayım. hiç olmadı işi de beğenmiyosun diyelim ben ne yapacağımı biliyorum teşekkür ederim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ise yeni mi başladın eğer öyle ise işin bütün püf noktalarını öğren, kendini geliştir. Sana bisey öğrettiğn de sakince dinle tamam de ama bağırıp çağırırsa deki yanlış anlama ama bu tarz konuşmandan rahatsız oluyorum bişey anlatmak istiyorsan sakince anlat yok eğer yapamam diyorsan da bişey anlatmamanı tercih ederim. Çay konusuna gelince rica ediyorsa işin yoksa bir kaç kere olur ama yok artık seni ezmeye çalışır şekilde yaparsa çok yorgunum isim var kendin alır misin de. Sadece sabırlı ol oda değişecektir ve sen çalışkan olduğun sadece müdürlerin seni daha çok sevecek bir sıkıntın olduğunda da şikayet amaçlı onlara gidebilirsin.

1|0
    0|0
    • O kendine çay almaya gittiğin de deki rica etsem bana da getirir misin. Anlasın nasıl bir duygu olduğunu. Bizde işyerinde çay isteriz ama bu samimiyetten kaynaklanır çok yakın arkadaşız çünkü

• Tesekkür ederim detayli yazdigin icin😊

Erkekler Ne Diyor 12

• istediği kadar büyük olsun takma mesafeni koru asla münakaşaya girme laf atacak olursa sen kendi işine bak de. Karete boks dersleri öğrenç LAzım olursa acımadan vur.

1|0
    0|0
    • Duymamazliktan geleyim dimi? Hic konusmayayim onunla

• tabiki duyma anlama görme havlasın dursun ama direk sataşırsa soğuk dur ve üçe kadar say sinirin geçmezse saldır.

• Bence hic aldiris etme yoksa bosuna kendini yipratirsin. Emin ol ayni dert erkeklerdede var.

1|0
    0|0
  • Dişini göster ezdirme kendini

0|0
    0|0
    • Ne yapmaliyim şikayet etsem onu duyacak.. Bu sefer ben huzursuz olacam.. Bide yanyanayiz masamiz ortak

• Sen çaycı mısın mesela çay getirmek zorunda mısın? Kendin alabilirsin de benim işim var bilmem ne, kimsenin kişisel işini yapmaya mecbur değilsin

• uydu alicisi hediye et

0|0
    0|0
  • Dı dı dın welcome to fight club. Güçlü kendinden emin dur. Bağırıp aşağılarsa hakaret etmeden cevabını ver. Seni işten atamaz. Ama artırabilir. Bilmiyom. Ne yaparsa yapsın umursama.

0|0
    0|0
  • Eline halat ver çeker öyle

0|0
    0|0
  • saçını başını yol sadfaushg

0|0
    0|0
  • aynı benim iş arkadaşım :/

0|0
    0|0
  • Anten taksin

0|0
    0|0
  • tut sacinda surukle pacozu😂

0|0
    0|0
  • Onunla konuşma.

0|0
    0|0
  • Anten hediye et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sende ona zarar ver, o yokken dosyalarını düşür yanındayken bilmeyerek yapmış gibi bacağınla vuruver o senin arkanda duruyosa düşüyomuş gibi yap ayağını ez bunun gibi birrrsürü şey

1|0
    0|0
  • çok biliyorsa bütün işi kendi yapsın çok bilmiş ukala

1|0
    0|0
  • Haddini bildir emir vererek konuştuğunda karşılığını ver ki tepene cikmasin

1|0
    0|0
    • Ne demeliyim ona nasil soylemeliyim

• Çay getir dediğinde rica ederek söylersenneden olmasın gibi. Ya da işine karıştıginda ne yapacağımı gayet iyi biliyorum diyebilirsin

• ona tespih al veya fotograf makinesi veya anten

0|0
    0|0
  • bak anladıgım kadarıyla kımseyı takmayan bır tıp gozunde buyutme sakın sen de gozunde buyutmussun o kızı boyle ınsanlar daıma cevrende olacaktır sen de takma ama ıstemedıgın bır seyı de asla yapma ısıne geldıgı gıbı davran anlayacagın kendıne zarar verme sakın

0|0
    0|0
  • Hemcinsinden korkacan zaten kadınlar çok fesat ve kıskanç... hemcinsimi savunmak isterim her zaman ama bazıları tam tokatlanmalık kusura bakmayın...

0|0
    0|0
  • münasip bir yerine anten tak

0|0
    0|0
  • uzak durmaya çalış olmadı müdürlerin le konuş bu durumu fark etmedilerse

0|0
    0|0
  • Sende sakince de ki bağırarak anlatırken dinliyo gibi yapma niye bağırıyosunuz şule hanım biliyorum zaten de müdür duysun bozulur kendini açıklamaya çalışır bana çay getir derse duymamış gibi davran başka bir işe odaklan ciddiyetini ve resmiyetini asla bozma aynısını ona yap bana çay getirir misin canım de bakalım ne tepki vercek aynısını sen de ona ver

0|0
    0|0
    • İçinde böyle biriktirip biriktirip bir gün saçma bir yerde patlar haksız duruma düşersin senin sessizliğinden kibarlığından faydalanan bu kevaşeye sakin olarak umursamaz olarak haddini sinsice bildir :))

• Ezmis seni

0|0
    0|0
  • altta kalmayacaksın bak sen anlattığına göre ezik gibi duruyorsun bişey yapmazsan karşı gelmezsen üzerine daha da gelecek

1|0
    0|0
  • Sende ona bsyler öğretiyor görün hic sevmem patron mudur hoca vs gelince is yapiyor görünen tipleri oysaki bütün isi sen yaparsin ama cogu patron hoca vs isi kimin yaptigini bilir sen isini duzgun yap kzlada pek muhatap olma ama getektginde de sesini cikar cok da ezdirme kendini 😊😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...