Referandumda ne diyeceksiniz?

bence olaya siyasi açıdan bakmayın arkadaşlar ben hayır diyeceğim yoksa bu adam iyi hoş kötü herneyse ama adama birşey olsa bu adam ölünce başa kötü biri terörist geçse ülkeyi dağıtsa batırsa napacağız? aklınızı kullanın arkadaşlar. kendi tuttuğun parti direk evet veya hayır diyorsa sizde öyle demeyin, düşünün lütfen arkadaşlar ülkemizin hali nolcak?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Evet cikmasinin ulke icin daha iyi olacagini dusunuyorum. O yuzden Evet verecegim. Ama Hayir cikmasi ulke icin daha iyi olacaksa Hayir ciksin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Akşama kadar onlarca kez, referandumda ne diyeceksiniz türküsü

Ebesinin körünü diyecez, ortak karar aldık

0|0
    0|0
  • Bundan daha kötüsü gelmez emin ol zaten gelmesine de gerek yok 3-4yıl daha yaşarsa böler ülkeyi

1|0
    0|0
  • parti seçimi olsa ak partiye verırım de oyum hayır ülkem için başka söze gerek yok

1|0
    0|0
  • Ne evet Ne hayır..

1|0
    0|0
  • evet desem olmuyo hayır desem olmuyo kullanmamayı düşünüyorum ama ailemi hayıra teşvik ettim

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • eveeeet

0|0
    0|0
  • Nayır diyoruz

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Evet diyecegim...

0|0
    0|0
  • Yaşım yetmiyor...

0|0
    0|0
  • evet !

0|0
    0|0
  • Vizeler ve finaller kalksın diye evet!

0|0
    1|0
  • pis fetöcü seni teröristsin sen vatan haini . içeri attırıcam seni !!!1 (!)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır

0|0
    0|0
  • evet aklını kullan arkadaşım :) apta. l

0|0
    2|2
    • ben miyim aptal?
      kendi istediğiniz parti tuttuğunuz parti ne derse onu düşünüyorsunuz bu konuda partileri takmayacaksın ülkeni düşüneceksin APTAL
      bana hakaret etmeye hakkın yok herkes görüşünü söyleyebilir, yorumunu şikayet ediyorum ve seninle daha çok vakit harcamayacağım APTAL

• Baska kötü biri geçecek dimi çok akıllısin ya bizim milletimiz nereye gitti onları yok mu sayiyorsun oy denen bişey var ayrıca hayir diyenlerin çoğu pkkci ve pkkyi destekleyendir nokta bu konunun partiyle alakası yok ma. l ülkenin rahatı için olan bişey bu git maddeleri oku bilip bilmeden Hayır diyosunuz

• Kararım evet 🇹🇷

0|0
    2|1
  • evet diyecegim

0|0
    0|0
Yükleniyor...