Bir program arıyorum, yardım edin ne olur?

Bir program varmış. kimi kontrol etmek istersen telefon numarasını yazıyosun mesajlaştığı ya da görüşme yaptığı numaralar görünüyor.

Bu programı bilen ya da buna benzer bir program bilen varsa lütfen yardım etsin .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunun tek yolu o hatta ait internet şifresi ile operatörün online işlemlerine girmek. Onda da içerik değil, sadece numaralar olur ve sanırım sadece faturalı hatlarda var.

Senin söylediğin tarz bir program varsa onu kullanmak ciddi bir suçtur. Öyle bir program olsaydı emin ol benim haberim olurdu. Bazı casus programlar var ama senin tarifine uymuyor.

Erkekler Ne Diyor 12

• Şahan'ın skeçlerinde vardı sevgilisine mikroçip taktıran adam :D elinde antenle geziniyordu balkonda sen de ona dönme sonra :D

• Casus yazılımlar var o programlardan biridir.

• kim söylemişse fena kanmışsın

• Karşıda casus yazılım olmadan böyle birşey yapamazsın.

• yok hiç duymadım...asparagas haber olmasın...

bazen bu yolla birilerini marizliyorlar biliyorsundur...

• operatörler bile mesaj kayıtlarını tutmuyor,görüşme kayıtlarını tutar onlarada sen değil mahkemeye verirsin mahkeme ihtiyaç duyarsa ister operatörden

• öyle program istihbarat servislerinde bile yok ama ararsan kesin bulursun

• Henüz öyle bir icat yok

• Evet öyle bir program mevcut ama paralı yani bedava değil.Program yükleyen telefonculardan yükletebilirsin ama 3 bin tl filan fiyatı.Ama program şöyle çalışıyor.Sen kontrol etmek istediğin kişinin telefonuna o programı yükletiyorsun gizlece ve birisi onu arayınca ya da ona mesaj atınca aynı çağrıyı sende dinleyebilion ve mesajı okuyabilion ama sen dinlerken senı duymuolar.

• Sadece konuştuğu numaraları görmek için hattın faturalı olması gerekir ve webşifre almanız gerek ama böyle yapınca da direk o kişinin telefonuna zaten böyle birşey yapıldığı gider.Başka yolu yok.

• o zaman kzın konuştuğu numaraları nerden buluyo. kağıda yazıyoda gelip yanımda kimsin diye arıyo btn numaraları . çok sağol -,-

• Tam dediğiniz gib bir program mevcut deği; size diyen arkadaşınız sizi iyi yemiş.E madem öyle o arkadaşınıza sorun.

• Öncekileri Göster
  • öyle bi program mı varmış? bulursan banada hebr ver olur mu

• Bende var özelden mesaj at veriyim :D Ya manyak mısınız öyle bi program olabilir mi olsa da sana verirler mi onu ?

• Ya öyle bi programın olması akıl mantık işimi :D

• Diyorsunuz ki bir arkadaşım da var gidip ondan isteyin o zaman buarada niye soruyorsunuz.

• Erkeklerin her dediğine inanmıcaksın hala anlamadın bak 18 yaşını geçmişsin,en fazla sevgilinin telefonundan haberi olmadan webşifre alırsın ve operetörünün online işlemler menüsünden ne yaptıgını görebilirsin,ama gonderilen mesajların içeriğine ulaşman imkansız sadece kime gittigini-kimden geldiğini görebilirsin.

• Öncekileri Göster
  • öğrenirsen sana zahmet mesaj atarmısın bana :D

• unutma ama önemli bişeymiş bu warsa tabi :D

• öğrensem atarım tabii. :D

Kızlar Ne Diyor 3

• banada ogretınnn:)

• Evet var öyle bir program ama çok pahalı ayrıca o programı kimin telefonunu izlemek istiyorsan o telefonada yüklüyorsun ancak o şekilde çalışıyor

• benim bildiğim paralı o hemde bayaa paralı bişey he dersen parasızda varmış banada de hemen kullanayımm :)) yalnız ben daha çocugun numarasını bulamadım sapıklıga baslycam bu yasımdan sonra ergenler gibi ama bulma yöntemi varsa numara onu da söyleyin bare bana :D

Yükleniyor...