Kimseye karşı atar yapamıyorum, sanırım korkuyorum?

Kimseye karşı artistlik atar vs. yapamıyorum nedenini bilmiyorum ama beni rahatsız ediyor kendimi ezik sümsük biri olarak görüyorum arkadaşlarım da aynısını diyor zaten. Sizce nedeni nedir ve nasıl çözebilirim?

Güncellemeler:
Bu arada yaşım 16

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapma boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere kabullenmişsin ezik olduguna inandirmissin kendini.. aslında yapman gereken su an ii dusun tarzini degistir sana özgüven verebilecek kelimeler cumleler uretmeye çalış.. bu arada kendi icinden inanmaya basla "en iii si benim ALLAH tan başka kimseden korkum yok şükürler olsun" diyerek kendini inandirabilirsin.. cevap vermekteb çekinme.. arkadaşlar arasında yer edinebilmen için kendine ait bir ağırlığın olsun.. yaşın daha küçük emin ol cok faydasini goreceksin...

0|0
    0|0
    • Zaten gerekli yerde gerekli cevabı veriyorum ama gergin bir ortamda cevap vermeye çekiniyorum çünkü 51 kiloyum ve arkadaşlarım kalıplı kişiler onlara göre 1 vuruşluk canım var sanırım...

• güzel kardeşim daha yaşın 16 simdi korkarsan ileride daha beter bicimde cekimser korkak olursun... sakın bu haksizligi kendine yapma... en kisa zamanda kendi benliğini ortaya cikar erkek gibi kislere kendini kabullendir güzel kardeşim:)

• çok teşekkür ederim tavsiyelerin için uygulamaya başlıyorum. İ:D

• Herkes kavgadan korkar emin ol.
    Korkmuyorum diyenlerin çoğu yalancı.
    Ama herşey bir tecrübe. Dayak yiyeceğini bile bile kavgaya gir. Dayak yiyen yiye dayak atmayı öğrendim diyebilirim. Çünkü o hissi biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...