Kötü şeyleri önceden hissediyorum?

Mesela babam gece çalışıyor. geçenlerde babamın işyerine hırsız girdi Ve ben o gece sebepsizce gecenin üçünde uyandım resmen afakanlar bastı duvarlar üstüme üstüme geldi birinin başının belada olduğunu sezdim hemen ayetel karşı nas felak okumaya başladım ve zorla uyudim. Bunun dışında yakınlarım ölmeden önce genelde tabiri bunu işaret eden rüyalar görürüm. Ya da mesela yengem bebeğini düşürmeden önce rüyamda bağıra bağıra ağladığını gördüm arayıp söyledim. Eğer aramasaydım bebek onu zehirleyip öldürecekti. Bu ve buna gbenzer birçok şey yaşadım. Anlamıyorum bütün bir olanlar ne? İyi mi kötü mü? Şeytan benimle oyun mu oynuyor yoksa bu Allahın vardığı bir mesaj mı? Kendimi bir şey sanmakta istemiyorum, korkuyorum

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Tesadüf olabilir.
    Benim amcamda rüyada dis cektirdigini gorse 2 3 gune kalmaz ölüm haberi aliyoruz.
    Bu olmasin diye ailecek para toplayip, dişlerini implant yaptirdik, bilinçaltında düşmez diye yerleşir de gormez diye :))

1|0
    0|0
    • Diş rüyasının tabirine baktın mı sen hiç? Eğer bakmadıysan okuyunca sizin bu durumu bilinçsiz yaşadıysanız şoka girersin ve o rüyayı ben de gördüm iyi bilirim

• Ama illa gerçekleşecek diye bir şey yok rüyayı iyiye yormak gerekiyomuş. İlk anlattığın kişinin dinlerken niyeti önemliymiş

• valla değişikmiş ne diyim. :)

En İyi Kız Görüşü

• Korkacak bir durum yok. Sakin ol ve iyi şeyler düşünmeye çalış.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Olur böyle durumlar hissetmek ile alakalı benim de insanların ne yaptıkları tahmin etmemde üstüme yok 😂

0|0
    0|0
  • kendini bişey sanma yahu :)) hislerin kuvvetli demek bende de oluyor bazen ve cidden çıkıyor hissiyat çok gizemli bir şey ciddi anlamda.

0|0
    0|0
    • Peki bunun üstüne gitmeli miyim

• vallahi ben umursamıyorum hissediyorum ya Allah büyüktür diyorum yola devam zaten yapacak bişey yok yani ne yapabilirim ki? en fazla dikkat et dersin o kişiye değil mi?

• Sezgi güçlerin kuvvetli

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler, maneviyatın yükselmiş senin...

0|0
    0|0
  • korkuttun

0|0
    0|0
  • Gene görüşecez 😎

0|0
    0|0
  • Cin girmiş 😂

0|0
    0|0
  • Siz ermissiniz.

0|0
    0|0
  • Hissiyat önemli bir kavram adres verirsen seninle medyum evi açarız paraya para demeyiz 😄😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burcun ne

0|0
    0|0
  • 6. Hissin kuvvetliymis benimde oyle:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...