Biranın gıdai kıymeti isimli afiş 1934 yılına ait. O dönem kimin dönemiydi? Kim yaptırmış olabilir bu afişi?

Biranın gıdai kıymeti isimli afiş 1934 yılına ait. O dönem kimin dönemiydi? Kim yaptırmış olabilir bu afişi?

0|0
120

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O dönem bunların üretimi diğer ürünler gibi tekel olarak devletin elindeydi. Devlet yaptırtmış olabilir. Ancak sizin bunu gündeme getirmekteki ard niyetinizi ve ne kafa yapısında olduğunuzu gayet net anladım. Size o dönemin dünyasında ülkenin içinde bulunduğu şartların neyi gerektirdiğini düşünmenizi onerebilirim.

0|0
    0|0
    • Devlet yaptırmışsa ben de art niyetli olarak soruyorum evet.. O dönem alkolü teşvik etmeyi mi gerektiriyordu

• bende osmanlı döneminde yaşamayı isterdim

• Valla Osmanlı'nın hangi döneminden söz ettiğini bilmiyorum ancak Osmanlı'da henüz Medeni Kanun olmadığı için senin Nüfus Cüzdanın dahi olamazdı.. Osmanlı'da bir bayan olmanı pek tavsiye etmem canım.. Osmanlıya göre kadınlar vatandaştan bile sayılmazdı...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Atatürk bey

0|1
    0|0
  • Birde içmeyen merkeptir sen niye içmiyon merkep diye bir afiş vardı neyse bunlar ismet inönünün marifeti

0|0
    0|0
  • senin amacın ne?

0|0
    0|0
  • Biranın kurulum tarihine bir baksan neden bu kadar düşmansın Atatürk'e

0|0
    0|0
  • fabrikasını kim kurdurttuysa onun reklamı onun dönemi

0|0
    0|0
  • Ben o dönemlerde yaşasaydım ben yaptırmış olabilirdim. :)

0|0
    0|0
  • İyi yapmış ellerine sağlık rakıydılar yapsaydı keşke ne güzel kuduruyorsun sen

0|0
    0|0
  • Atatürk 38de öldüğüne göre?
    Ama yanına rakıda koyması gerekirdi sanırım

0|0
    0|0
  • Anlamazlar. Sen ne dersen de anlamazlar.
    Dün c. başkanı hayır çadırına gittiğinde de sebeplerini sorduğunda ne kadar cahil olduklarını gördüm.

Boşver, boşuna başını ağrıtma

0|0
    0|1
  • çomar detected

0|0
    0|1
  • akp :D

0|0
    0|0
  • bitane daha kuş beyinli

0|0
    0|0
  • Aklima gtirdiniz, hemen 1 tane aciyorum. Tesekkurler, sagliginiza.

0|0
    0|0
  • efes

0|0
    0|0
  • oyuzden bira iciyor saglıklı kalıyoruz 😉

0|0
    0|0
  • Atatürk yapsa ne olur yapmasa ne olur? Çok fark eder mi?

0|0
    0|0
  • Atatürk CHP si

0|0
    0|1
  • Tarih bilgi çok kıt anlaşılan. Okuduğunu da anlayamıyorsun görüldüğü kadarıyla ayrıca :)

0|0
    0|0
  • Sorundaki ima acik ve net ne yapti bu adam size ne bu dusmanlik conk bayirinda babanneni mi anneanneni mi kovalamis 😂😂

0|0
    0|0
    • rte sana ne yaptı aynılarını mı yaptı

• ne kadar cemaat varsa hepsinin canı cehenneme kuran var millet ona bakmıyor nerede serefsizler var onların peşinde

• neye hizmet ettiğini yllardır söyledik bu kardeşim abd adamı dedik. ajan dedik. sonra cıktı kandırdılar dedi. o yuzden şimdi verirler eline şekeri alırlar vatanı bu saf adama bu kadar yetki vermem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...