Tecavuz davası?

ben tecavüze uğramıştım ya bugün sanığın ifadesini okudum tabiki de kabul etmemiş daha neler neler yazmış yalanları siralamiş yalancı şahitler falan tutmuş bana deli diyorlar bana iftira attilar başkalarına da iftira attıklarını da duydum demiş yalan söyledi ağır ceza mahkemesi olcakmış o noluyor bana mi inanırlar ona mi ne yapmam lazım

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• olayi bilmiyoruz ama 3 gun once yolda giderken iki tane kiz geldi bir anda bana girişti noluyo lan dedim etraftakilere donup bana laf atti sonra vurdu dedi. ne diyon kizim sen dedim ben seni tanimiyorum dedim hayatimdada gormemisim diyorum millet toplandi bende buna bagirdim cagirdim sonra dagittim milleti bitane adam geldi beni dovecekti adamida dövdüm gittim uzaklastim ordan yani ortam cok tuhaf kimin ne oldugu belli degil o yuzden bisey diyemem

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• elinde doktor raporu varsa sana inanmalari lazim, mahkemeye cik onunla yüzles, hic mi vicdan yok bu insanlarda hem tecavüz et ordan yalanci sahit bul, hepsinin yalanciliktan ceza almalarini sagla, senin utanicak biseyin yok onlar utansin böyle evlat yetistirdikleri icin böyle biriyle arkadas olduklari icin, böyle biseye kalktigi icin o insanligindan utansin

0|0
    0|0
    • onun kimsesi yok zaten kimsesizler yurdunda büyümüş

• kimsesizler yurdunda büyüdügü bu yaptigini örtmez, ceza almak zorunda ve ona kim yalanci sahitlik yapiyosa onunda yalanci sahitlikten ceza almasi lazim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Test yaparlar sen haklı çıkarsın merak etme

0|0
    0|0
  • avukatın yok mu senin

0|0
    0|0
  • Öncelikle gecmiş olsub Kanunlarımız cok geç karar veriyor Ne getirse getirsinler sen kararından dönme hakim bir yerde insiyatif kullanıp sana inana bilir morluk zorlama gibi darp raporun var mı

0|0
    0|0
  • Sen de yalancı şahit tut, o zaman kazanırsın

0|0
    0|0
  • zaten kazanma ihtimalin var sana tecavuz etmis teste hersey belli olur suçlu o çıkar eyerki darp izin felan varsa yine ustunsundur.

0|0
    2|0
    • tecavüz olayı nasil oldu anlatacam baya oldu kisa anlatacam bir gün ben evde yalnızım ders çalışıyodum ablam okulda Annem mevlutteydi bizim tuvalette bir arza oldu ustalar geldi anneme bunlar gittikten sonra git dedim beni dinlemedi sonra o ustalar işini bitirdi gittiler sonra o geldi bir şeylere falan bakti cocugu da vardı 1 yaşında oda yanimizdaydi o cocugu yere bıraktı sonra benle dans etti elini boynunu optu gözlerimin içine bak seni seviyorum dedi cocugu da yanimizdayken

• inşallah teşekkür ederim

• o kazanırsa ceza alabilme ihtimali var

• geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Senden örnekler alırlar o kişiye ait bulgulara rastlanırsa isterse ip atlasın yine kodesi boylar.

0|0
    0|0
  • kadının beyanı esastır. istediği kadar kıvırsın.

0|0
    0|0
  • kanıtların var mı

0|0
    0|0
  • Nasıl oldu olay

0|0
    0|0
    • tecavüz olayı nasil oldu anlatacam baya oldu kisa anlatacam bir gün ben evde yalnızım ders çalışıyodum ablam okulda Annem mevlutteydi bizim tuvalette bir arza oldu ustalar geldi anneme bunlar gittikten sonra git dedim beni dinlemedi sonra o ustalar işini bitirdi gittiler sonra o geldi bir şeylere falan bakti cocugu da vardı 1 yaşında oda yanimizdaydi o cocugu yere bıraktı sonra benle dans etti elini boynunu optu gözlerimin içine bak seni seviyorum dedi cocugu da yanimizdayken

• Sonra noldu

• Valla eğer kanıtların onunki karşısında yetersiz kalırsa, senin bile ceza alman olasıdır. Bu öylesine bir mahkeme değil ağır ceza mahkemesi

0|0
    0|0
    • ağır ceza mahkemesi nasil oluyor

• Davanın sonucuna bağlı açabiliyorsunuz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...