Tesettürü milletin gözüne batmak için mi kullanıyorsunuz yoksa Allah'ın emri diye mi?

Ben de kapalıyım ama etrafımda görüyorum. Kapalı kızlar makyaj, takı toka ne bulduysa yapıştırmış. Açık kızlara bakıyorum. Sade giyinmiş hanım hanımcık. Kimden örnek kapılması gerekiyor? Açık olun daha iyi ya! Tesettürü süs için kullanmayın! Sizin yüzünüzden tesettürlü kızlara laf geliyor! Ne biçim insansınız siz!
Şimdi bana hakaret etmek için toplanırsınız ama buna hiç hakkınız yok! Aşağıdaki yazıyı okuyun da pişman olursunuz inşallah azıcıkta olsa! Tesettürü milletin gözüne batmak için mi kullanıyorsunuz yoksa Allah'ın emri diye mi??Tesettürü milletin gözüne batmak için mi kullanıyorsunuz yoksa Allah'ın emri diye mi??

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi günümüz tesettürlülerini örnek gösterenler olur
    ama sorsan acıktırlar tesettürlü değildirler ve eleştirmeye kalkarlar bu da bir acık :D
    fakat su an ki nesil kapalısıda acığıda tam anlamı ile bırakın tesettürü islamiyeti yaşamıyor

2|0
    0|0
    • Aynen çok sinirlendim az önce de kapalı kızın teki makyaj önerisi istiyor çıldırdım resmen artık son noktaya geldim

En İyi Kız Görüşü

• katılıyorum sana ama bir insana, açıl daha iyi demek doğru olmaz. nefsine yediremeyenler hepten açılıp daha çok günaha girer böyle sert eleştirenler yüzünden.
    etrafımda tesettüre girmeye çalışan bir çok kişi önceleri nefsine yedirebildiği kadarını yapıp yavaş yavaş tesettürünü düzeltti.
    uyarın ama hakaret ederek değil, nefret ettirerek değil. güzel bir üslupla uyarın.

1|0
    0|0
    • İnstagrama baksana ablacım makyaj yapan kızlar var ya. Onları kim uyaracak

• Ben sivilcelerim var diye ilaç sürdüm artık hiçbir iz kalmadı yüzümde. Sadece çillerim var onları da seviyorum zaten. Tenim beyaz olduğu için millet hep yorum yapıyor kansız diye ama beni ilgilendirmiyor onların fikirleri kimse için de makyaj yapmam

• o ayrı zaten. gözaltı morlukları ve rahatsız edecek lekeleri olanlar için söylemiştim ben.
      başkası için değil zaten. kendin için yap, yapacaksan ya da yapmayacaksan.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yani, adabıyla yapsın bari yapıyorsa. Ya açık duracak, ya da kapandığında her durumu yerine getirecek!
    Ama işte, sallamasyon işler.

1|0
    0|0
    • İnstagramda makyaj yapan kızlar var ya gelde çıldırma

• Üstüne alınma sen o tür tesettürlülere lâf geldiğinde, o'nların günahı. Senin için rahat olsun.

• Teşekkür ederim

• Herkes istediğini yapsın bize ne

1|0
    0|0
  • tesettür Türk milletinde artık bir fantazı objesi olma yoluna gidiyor

1|0
    0|0
    • Allah ıslah etsin onları

• Amin tabi hakkıyla kapanan kızlar tabi ki var bir pire için koca yorgan yakılmaz sonuçta

• Aynen

• Milletin gozune boyamak için

1|0
    0|0
  • bence senin tesetturunde eksiktir

1|0
    1|0
    • Benim tesettürüme laf yapamazsın ben 20 yaşına geldim açıkken bile makyaj yapmamış bir insanım ben!

• Allahın öyle bir emir vereceğini düşünmüyorum zira öyle bir emir vermiş olsa kızlar giyinik doğar di çıplak değil 😊

0|0
    2|2
  • Bizim ünide çok örneğine rastlayabilirsin yüzü
    yeni yapılmış badana duvarı gibi makyajı silsen kedi g. öt. ü. ne dönecek

0|0
    1|0
  • bence hakkiyla kapanmiyor bazi bayanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• onun için yani dikkat çekmek için giyinen öteki dünyada çeker cezasını

1|0
    0|0
  • uuu iyimis❤

1|0
    0|0
  • Günümüz kapalıların tesettürün anlamını tam kavradıklarını düşünmüyorum.

1|1
    0|0
    • Aynen asabım bozuluyor artık ya!

• katılıyorum. kimseyi eleştirmek için değil bazı kızlar dediğin gibi açıklardan daha çok dikkat çekiyor. bildiğin tayt gibi pantolon giyip üzerinde kısacık tunikle dışarı çıkan bile var.. açık biri aynı şeyi giyse o kadar kişi dönüp bakmaz

1|0
    0|0
    • Aynen

• ben de dar paça falan giyiyorum ama dediğin gibi ferace falan giyiyorum sadece uç kısmı görünüyor.. makyajda zaten çığır açtılar o konuda yorum bile yapmak istemiyorum

• Aynenn

Yükleniyor...