:D Namus bekçisi Yobazların soyu ne zaman biter?

bir bitmediniz. Gözünüzü bantlayın günaha giriyosanız #Çomaristan:D Namus bekçisi Yobazların soyu ne zaman biter?

1|2
1328

En İyi Erkek Görüşü

• o sandıkdan evetler çok çıksın bak sen gör bu günlerinini mumla arayacaksın

1|2
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen modern mi oluyorsun bu şekilde? Dinden bağımsız olarak söyleyebilirim ki kimsenın gıydığı benı rahatsız etmez ama kalkıp özellikle meme fotoğrafı çekip koymak gibi bir davranış çok asil bir davranış değil. Hani milleti aşağılıyorsunuz ya...
    Kadın erkek olarakta ayırmıyorum evlenecegım adamda ustu çıplak fotoğrafını bu gibi ortamlarda göstersin istemem, basit bir davranış çünkü. Saygı duymuyorum.

0|1
    2|0
    • :D canısı sanane benım dinim beni kısıtlamıyor.
      sen kendin yapmasısın olur bıter.
      ve evet modernım kın ne poh gıyers egıysın banane derım

• muhafazakar bir kadın gibi bağırıyrosun ne diyeyim _ seni ilgilendirmez tabıkı yetiştiğin kültürdeki insanlar gibi kims eolmak zorunda değil. Laik bir ülke burası sende paşa paşa kabul edıceksın

• Bağırmıyorum. Ne kadar abartı şeyler yapan varsa Atatürk'ü, laikliği dilinizden düşürmüyorsunuz. Eleştireni yobaz ilan ediyorsunuz. Atatürk bu halinizi görseydi ne düşünürdü acaba?
      Siz ne kadar özgürseniz diğer insanlarda o kadar özgür. Ben hakaret etmiyorum, saldırmıyorum, zorlamıyorum. Eleştiriyorum ve bu da benim hakkım. Siz her eleştiriye yobaz diye saldırıyorsunuz. Modernim, Atatürk'çüyüm diye bu davranışları hoş bulmak ve kendimde yapmam gerekmiyor.
      Dışarıda bir kadına, şort giydi diye laf atanlar ne kadar kötü görünüyorsa gözüme, internet ortamında belli bir bölgesini özellikle milletin gözüne sokanlarda aynı görünüyor. Yapmak istiyorsanız tabi ki devam edin. Eleştiriler olacaktır.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• bitmeyecekler onlar :D biz o kadar uzun yaşamayacağız.

0|0
    0|1
  • Ee adam senin iyiliğini düşünmüş. Tesekkur etmen lazım adama seninle ilgilenmiş.😂

0|0
    0|0
  • Evet değiştir hadi seni bekliyoruz :D

0|1
    0|0
  • :D bir başkasının giyimine karışılmaması gerektiğini öğrenememişler

0|1
    0|0
  • Kendine saygısı olmayan bir tipsin sadece...

0|0
    0|0
  • Yok zor geçmişten geleceğe hep var olacaklar şeytan yok olmadıkça yobazlar ve din istismar cıları, asla yok olmayacaklar.

0|0
    0|0
  • Şu arap yarımadasına meteor falan düşmesi lazım önce 😂

0|1
    0|0
  • Esas günahın ne olduğunu öğrendiklerinde..

0|1
    0|0
  • 😎😎 nolmuş 😂

0|0
    0|0
  • Bitmeyecek :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman bitmez ;)
    Kapak foto

0|0
    0|0
  • Kim demiş bunu hangi sivrizekalı :DDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • şeriat kafalarının yıkılıp avrupa düşünceleri yerleştiği zaman nefret ediyorum dindar insanlardan hepsi yok olmalı bu ülkeden hepsi onların yeri iran afganistan arabistan gibi yerler türkiyede işleri yok kodumun dindar yobazları

0|0
    0|1
  • Seni asacaz furies 😂😂

0|0
    0|0
  • Herkesin görüşü kendine biteceğini sanmam , ama sende kendini biraz fazla önemsiyorsun :)

0|0
    0|0
  • ifşa etsen sıkıntı olurmu?

0|0
    0|0
  • değiştir adam haklı hsadhsads :D

0|0
    0|0
  • Çıldırıyorum comar olu comar ne ak sdhjkfasd

0|0
    0|0
  • Bitmeeezzzzz

0|0
    0|0
  • hangi kapak, tencere kapağımı, değiştir sende

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 12

• Kendi namuslarıyla ilgilenmeye başladıklarında ve yahut bunların bu kadar cesaret almasını sağlayan tayyip gibi şahıslardan kurtulmak ile. Birde çomar demiş canım :D :D :D çomarın önde gidenisin canım neyin kafasını yaşıyon

0|0
    0|0
  • herkes mi b. ktann olur yaww

0|0
    0|1
  • ooo az once bırısı bana dalastı :D

0|0
    0|0
    • kendılerı yapınca bısı yok ama bız bayanlar yasayınca her bok denıyor ona sınır oldum ya :D

• bende onlar kas yapınca her pohlarını açınc abişi olmuo tabı

• sırf avrupaya gidip orda arkadaş edinicem ve herşeyi açıklayacam bu pis dindar kafaların yüzünden ülkenin bu halde olduğunu anlatıcam herşeyi hemde he dinler dinlemezler ama ben görevimi yapacam 3 5 çapulcu yüzünden bana kimse terörist diyemez

• bitmezler çünkü onlar kendi namussuzluklarını bu şekilde örtbas ediyolar. takılma it ürür kervan yürür demişler o hesap :D

0|0
    0|0
  • Bitmez canım bitmez.

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman bitmez 😁

0|0
    0|0
  • Bitmez

0|1
    0|0
  • sen de haklısın da naparsın işte..

0|0
    0|0
  • boşver takma

0|0
    0|0
  • kapakta ne var anlamadım

0|0
    0|0
  • kimse kimsenn mezarna girmedigine gore... kimn ne yaptgi hic kimseyi ilgilndrmzz...

0|0
    0|1
  • Oysa en büyük ahlaksızlıklar onlardan çıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...