Size çok garip bir şey söylemek istiyorum, birçoğunuz malesef zekası yönünden zayıf bu sitede :D , ama hangi etkenden dolayı?

Birçoğu fiziğini konuşturuyor, erkekler spor ile olan vücudu ile, kadınlarımız sadece kafa kısmı ile :)
Pekala ama, zekanız ne kadar haberdarız?
Orası işliyor mu ki, bedeninize hükmeden zihniniz gelişsin? bilmemekle beraber derin bir kasvet içindeyim, ama gözlerim tanıklık ediyor ki, birçoğunuz zeka yönünden biraz problemli :)
Diğerlerine soruyorum benim gibi olanlara, gözlemleyebilenlere, haksız mıyım :) :*

Güncellemeler:
Burada benim kendime ''Zekiyim'' demiş olmam hepinizi ayağa kaldırması elbet normal. Çünkü tip ve fiziği örtebilirsiniz, ama zekayı örtecek kadar zengin değil evleriniz, lüks değil perdeleriniz.
Aa... sustunuz canlarım :* bakın burada son mohikan gibiyim. Çırpınıyor kanatlarım, lakin göklerden haykıran bir fırtına var :)

0|1
422

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştirirken kendini gizliyor olman, sitenin sana verdiği bir haktan ziyade senin eleştiri kabul edemeyen öz güven eksiği bir karakterini öne çıkarıyor. Kişilerin kendilerini fizikleriyle ya da düşünceleriyle ortaya koymaları kişileri bağlar, zira buna bir merak ya da talep olmalı ki bu tür bir popülasyon oluşsun. Böyle bir durumu buradaki tüm üyelere m. al etmiş olman da yine ön yargılı olduğunu gösterir. Kusura bakma ama herkesi zeka yönüyle problemli görmen hoş değil! Kesinlikle yanlış tespit ve haksızsın.

2|2
    0|0
    • Ah bir tane daha dengesiz :) eleştirirken gizli olma sebebim, sarkıntılık yapacak erkeklere karşı aldığım bir önlemdir, zira abazan erkeklere karşı mesaj kutumu kapatamam burada bir arkadaş ortamım var bazı kişiler özel kişiler tarafından. dolayısı ile bu önermeniz düşmüştür. Özgüvenim var. Tüm üyelere mal etmedim, soru başlığında ki birçoğunuz kelimesini okumayan veya okuyup algılayamayan gözlerinize acıkamaktayım.

• Kapağı sıkı kapattım, merak etme hava almazsın. ;) Bye

• benim kelimelerimin, noktalama işaretlerimin sıkıntısına dikkat çeken arkadaşın uslup bakar mısınız :D

En İyi Kız Görüşü

• Madem buraya ayıracak vaktin yok ne dite soru sordun. Hadi sordun anladıkta insanların zeki olup olmadığından sanane ayrıca madem çok zekisin burda ne işin var. Hayır yani bide şunu anlamadım bu sitenin zaten amacı mantıklı şeyler değilkii herkes istediğinii sorabilir ister cevaplarsın ister cevaplamazsın yani niye bu kadar kasuyosun ki kendinii fışkıran zekaa.

0|0
    0|0
    • he bide zeki olduğun kanısına nerden vardın acaba sınav sonuçlarından mıı

• tamamdırr 😂

• oradan mesaj at

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• genel olarak öyle ama , insanlar merak ettikleri için soruyorlar.

Zeka aslında bir konsantreden ibarettir, bir konu hakkındaki zekan ,
    o konu üzerinde konsantre olmana baglıdır.
    Buradaki kişiler ise neye konsantre olduysa o konu üzerinde sorular soruyorlar, kimseyi düşündügü şey üzerinden yargılayamayız.

Anlıyorum seni ama herkese saygı göstermeliyiz

1|0
    0|0
    • Zeka, konsantreden ibarettir?

• yanlış mıydı? elbette doğruydu

• evet ,
      herkese inanıyorum çünkü herkesi kendim gibi biliyorum , işte bu en büyük zaafım

• Gerçekten seni yürekten tebrik ediyorum. güzel bir konuya değinmişsin ama sorun kaldırılabilir. buradakiler de haklı. mantıklı soruları site sevmiyor. daha çok saçma sapan matıksızlıkları zorlayan soru tipleri seviliyor. iyice evlilik programına döndü zaten site 😂 eig değil de eis (en iyi soru) seçme şansımız olsa ben bu soruyu seçerdim 😂

0|1
    0|0
    • Soru kaldırılacağını zannetmem kaldırılırsa tek bir insan onlarca insana hükmettiğini gösterir

• senin zekan çokmu fazla da insanlari yargılıyorsun kimsin nesinki
    alim misin bilim adami mi
    sen mi kurtaracaksin ulkeyi ne ürettin ne yaptın
    sende ses var görüntü yok madem o kadar iyiydin neden gizlisin

1|0
    0|0
    • aaa, zekam olduğunda insanları yargılama hakkım yok mu
      ya da alim ve bilim adamı mı olmam lazım zeki olunca :D
      ah belkide zeki olunca ülkeyi kurtarmam lazım
      ne saçma rtüeller bunlar canım :) biliyordum böyle şeyler yazacağınızı ama ciddi anlamda komik, nasıl bu kadar bu durumda olunur ki?

• devletimde mutlu değilsem, devlet değiştirirm o devletim olur ama ailemden memnun değilsem aile değiştiremem

• evet haklisin 👍😄
      konu baya dağıldı bu arada 😄

• Napabilirim genetik 😊😊

0|0
    0|0
    • %10 belki, geri kalan %90 da asimile olmuştur tabi doğrudur

• Valla bişeyler yapıyoz bacım dövlet desteği olmadan da olmuyo biliyon 😂

0|0
    0|0
    • seçimden sonra dövlet kalır inşallah

• hahaha iyi dedin temennimiz o yönde bakalım hayırlısı

• hmm. tespit dogru.. ama senin ne farkin var simdi bende onu merak ediyorum. biri poposuyla biri kaslariyla konuşturuyo ego tatmini için... sende zeki oldugunu söyleyerek ego tatmini yapmışsın sanki... 😂😂 Edit: kim elinde ne varsa onla övünüyor yapacak bişey yok..

0|0
    0|0
    • son dediğine editli kısma katılıyorum şiddetle, hayat işte var olanı umursamaz var olmayana istek beslersin, ama bazı durumlarda zeka gibi konularda zekayı da isteyemezsin :D çünkü istenerek olunmaz, eyleme dökülerek olunur

• dipnot ve editlerle bitirdin be konusmayı :D herneyse tartısılacak bir insan değilsin direk çözüme gittin, farklı bir metot, iyi günler :*

• uzatmayi sevmiyorum yazmak cok zahmetli bir iş 😂 face to face olsa uzatılır lakin gerek yok... dipçe:benimde ozelligim üşengeçlik 😜😜

• İnsanoğlu hep kolaya kaçtığı için mantık şu vücudu herkese gösterebilirsin ama zekayı herkese gösteremezsin iki şeydende teklenir insan ama kime göre neye göre demi

0|0
    0|0
  • Sanirim biraz egolusun

0|0
    0|0
  • göze hitap eden bir yüzyıl, ne yapılabilir diye düşünmüyor değilim ama boşver boşver dedikleri sürece sinirler altüst oluyor ve istek kalmıyor insanda

0|0
    0|0
    • Ben yinede eğleniyorum :D

• hayır olmuyor her şey kontrol altında :D :*

• tahammül limitimi inatla doldurmaya çalışanlar var o yüzden 😉

• Güzel tespit :)

0|0
    0|0
    • Tek kişiyim, tüm yorumları okuyabilirsin. Nasıl savaş veriyorum, ama bunlar benim için savaş değil, şeker kamışının verdiği tattan ibaret

• Okudum, iyi mücadele veriyorsun :) ama katılmadığım noktalar da yok değil, detaya girmeye gerek yok :D devam et.

• Sitenin kızları bikinili taytlı süper mini etekli resimlerini paylaşıyor...
    Verilen mesaj açık olunca doğal olarak erkekler pipisini gösteriyor...

0|0
    0|0
    • erdemsiz olanlar gösterir, bazıları ilgisiz ve kayıtsızdır

• Kimseye fizigimi dr zekamı da kanitlamak zorunda degilim. Bu tarz sorular gerzekçe zaten. Sen kendi zekana bak

0|0
    0|0
  • sukur ki fizigimde tipimde zekamda okudugum bölumde guzel asosyalim ondan bu siteyedim baska nedeni yok

0|0
    0|0
  • haksızsın 😄

0|0
    0|0
    • sizler tarafından ''haklı bulunsaydım'' o zaman haksız olurdum belki ama haksızsın demeniz beni doğruluyor teşekkürler

• buldum.. sen şu her ortamde her sınıfta kaçık bir ruh hastası olur ya sensin o o yüzden sana daha fazla cevap vermek istemiyorum bu yazdigimi oku ama sende yazma lütfen ☺

• ben yazdıkça yazma isteği doğuyor buna engel olamıyorsun ama neden hadi bitir artık konusmamızı :D

• Sen kesin cirkinsin ama edebiyatin güzel 😣😜

0|0
    0|0
    • Bir kadın olsaydım evet belki, ama erkek olmadığımı da düşünmelisin, her neyse ne önmei var ki?

• milletin salak olduğu değil, zeki de olabilir, ama zeki olan aynı zamanda aptal da olabilir :)

• Neden gizli olmak?
    Anlatsana biraz.

0|0
    0|0
  • it ürür kervan yürür

0|0
    0|0
  • kiz hakli arkadas o kadar zeki ki anca onunu gorebiliyor biz ne yapalim yanii

0|0
    0|0
    • daha fazla yorum yapamiyoruz ki zekan karsisinda adeta felc gecirip eziliyorum

• Ne diyo bu

0|0
    0|0
  • ben hc gerek duymadam vucut yapmaya zekami kullaniyrm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• İsteyen istedigini yapsın beni birebir rahatsiz etmedikce ilgilenmiyorum onlarda öyle vakit geciriyor.

0|0
    0|0
    • Demi, aksın nehir kimin umrunda zaten nereye dökülürse dökülsün, ah şu umursamaz tavırlarınız

• eleştiri güzel şeydir, ama bunu kibar bir şekilde dile getirmek en güzel olandır, teşekkür ederim kibar ruhlu insan

• Rica ederim 😊

• kesinlikle hakılısın :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bayan, ama içiniz deki birtakım sinsi şeyleri görebiliyorum gerçekten kurnaz birisiniz.

• kendine iyi bak

• Sen kendi zekanı bu kadar övdüğüne göre aptalin önde gidenisin belli. O kadar zeki olsaydın gizli üye olmazdin

0|0
    0|0
    • Sen ise zekamı sorgularken sadece bunu gizli üye olup olmamakla kategoriye indirgeyecek kadar, bunalımdasın :)

• Gerçekten zekası olan bir insan zaten ovunmez Allah vermiş istese elinden alır kime neyin övgüsünü yapıyorsun?

• Bu bir övgü mahiyetinde değildi. Ben zekam var siz aptalsınız gibi takılmadım. Ben dedim ki, bu sitede zeka problemi yaşayanlar var, zeki olup, ama karmaşa içinde de olabilir neden bunu ''siz aptalsınız'' gibi söyleme dayandırdın?

Yükleniyor...