Paralı erkek gözümde hemen yakışıklı oluyor?

bir erkegin parası olup olmadıgını farzedelim bilmiyorum baktım adam çirkin hiç hoşlanmadım.. sonra adamın parası oldugunu öğrendim hemen o adam bana çok yakışıklı gözükmeye başlıyor gözüme sizede oluyormu bu sorum bu?

0|0
1129

En İyi Erkek Görüşü

• Günümüz kızları zaten artık ona bakıyor adam suratına 💩 bile sürse günümüz kızları cebinde para var mı ha iyi o zaman sıkıntı yok deyip beraber olabiliyorlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• para kimi insana göre bir güç göstergesi oluyo. e kadınlar da güçlü erkekleri sever. sen de parayı güç olarak gördüğün için ister istemez farklı bakıyorsun bence

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• açgözlü ürüspü.

0|0
    1|0
  • ben erkek oldugum icin kendi siniflarimdan hoslanmiyorum ha paraya gelince para insandan degersizdir bunuda unutma ben önem vermem fotografli yorum olsa dekontu atardm daha dn 2 milyar 76 tl telefn faturAsi ödedim deger verseydm o fatura o hale gelmezdi sende deger verme insana deger ver

0|0
    1|0
  • Paranın gücü

0|0
    1|0
  • Para bu her kapıyı açar.. Kapıların açık senin büyük ihtimalle

1|0
    0|0
  • O zaman beni gorsen demek ki son nefesini verirsin. Hem zengin hem yakisikli.

0|0
    1|0
  • İyimiş 😄😄

0|0
    1|0
  • Normaldir

1|0
    0|0
  • 😎 👍👍

0|0
    1|0
  • Başarılı 👌

1|0
    0|0
  • Sende haklısın ama in ol ki bizim zengin erkeklerimizin büyük çoğunluğu kadınlara önem vermez. Çünkü istediği kadını elde edebilmek için parasını kullanır bedende bu adamlar yüzünden Birgün terk edilenlerden olursun.

0|0
    0|0
  • İlginc

0|0
    0|0
  • Haha metresella

0|0
    0|0
  • Para bende var az iltifat etsene bana

0|0
    1|0
  • çünkü senin para için kendini satanlardan bir farkin yok

0|0
    0|0
  • Erkeklere hallenmiyorum ben ama senin yolunun sonu tehlikeli.

0|0
    0|0
  • sen parayı baya seviyosun bana olmuyo

0|0
    0|0
  • Benim gözümdede para her zaman yakışıklı

0|0
    0|0
  • ahaha iyiymişş

0|0
    0|0
  • Üstünde etiket olunca parası olana satmaya çalışıyosun

0|0
    0|0
  • materyalist birisin knk, üzücü

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayatin istedigi yonde gitmedigi icin ve cok baskida oldugun için bakis acin yani antenlerin kurtulus yolu ariyor. Cogu insan bunu yanlis kabul etse de hic bir zaman insanin icini bilemezsin hatirlatmak isterim simdi ne alaka diyceksin 😂

1|0
    0|0
  • bu demektri ki senin dinin para bende asla böyle şeyler olmuyor :)

0|1
    1|0
  • parali erkeklerden uzak durmaya calisiyorum cok egolular

0|1
    1|0
    • Ben parasızım. Parasız olduğum için hiç bir kadın ve Kuz yüzüme bile bakmıyor.

• Satılık misin kiralik mi?

0|1
    1|0
  • Adam olsun önce öyle şeyler ikinci üçüncü hatta dördüncü planda kalıyor benim için.

1|1
    0|0
  • Bu senin görüşün kendini zengin gösterenler de bana itici geliyo

0|0
    1|0
  • satılık mal mısın ki

0|0
    1|0
  • Paragoz hemcins seni. Sizin gibiler yuzunden butun kadinlara paraci gozuyle bakiyolar.

0|1
    0|0
  • Karakterinle alakali bir şey olsa gerek

0|0
    0|0
  • Bazen oluyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...