Nikola Tesla İle İlgili Bildiğiniz Değişik Bilgiler Var Mı?

Nikola Tesla İle İlgili Bildiğiniz Değişik Bilgiler Var Mı?
Beyin fırtınası yapalım. Tesla 1915 yılında kablosuz enerjiyle uğraşmış. Piramitlerdeki sistemden yararlanmış olma ihtimali var mıdır? Sizin de bildiğiniz ilginç bilgiler var mı bilim adamlarıyla alakalı?

Güncellemeler:
Keake soruyu cinsellik kategorisinde sorsaydim. kesin bir cevap gelirdi :)))

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Sbbajsmaoskla sondaki notta haklısın.

Onun dışında edison ampulü bulduğunda teslanın laboratuvarında ampul kullandığını biliyorum.

1|1
    0|0
    • Bundan sonra bende sacma sapan cinsellik sorulari soracagim :)) boyle tesla falan olunca agir geldi 😂😂 verdigin bilgi icin de cok tesekkur ediyorum. teslanin projelerinin calindigini biliyorum. ve bircok projesini de yazmaz aklinda tutarmis. yer altinda labaratuvar kurmuslar orada uzaya sinyal yollandigi bile soyleniyor daha o donemde hemde

• Şu an yasasaydi kesin intihar etti der yok ederlerdi

En İyi Erkek Görüşü

• Edison'un, Tesla'dan icat çalıp Wizard of Menlo ünvanını aldığını biliyorum o icatla.
    Edison'un, Tesla'nın sesini kısmak için çok para yedirdiğini biliyorum...
    Ben makine mühendisliği okuyorum çok şey biliyorum kısaca. Özellikle merak ettiğin bişey var mı?

0|1
    0|0
    • Ozellikle birsey yok ama yeni seyler duymak heyecanlandiriyor. tesla haarp makinasini ureten kisi mi. o urettiyse ilk amaci neydi

• Haarp makinesi konusunda bir şey diyemem onu araştırmadım ama tesla hakkında ne diyebilirim bir düşünelim.
      Değeri geç anlaşılan bir bilim adamı.
      Tesla şeref ünvanı ve nobel ödülünü reddetti.
      Alternatif akımın babası olarak ünlendi ama mühendisliğinde babası sayılabilir.
      Askeri olarak kullanılabilecek bir kaç icadını imha ettiği biliniyor.
      Dünyada en çok patenti olan kişi olarak tarihe geçmiştir. Hangi yıl olduğunu hatırlamıyorum.

• Muthis bir zekaya sahipmis. koca projeleri yaziya dokmeden akilda tutmak muthis bir zeka gerektirir. deep web reklamini bile teslanin gizli projeleri burada diye yapiliyorsa gercekten ciddi manada dunyayi degistirebilir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Nicola Tesla'nın hayatını anlatan bir kitap okuyorum şu sıralar, Sırp kökenli sonra Amerika'ya iltica etmiş, hayatta kalabilmek için amelelik yapmış bir süre, ama bir hedefi var o dönem, AC akımla elektriğin çok daha uzak mesafelere ulaştırılabileceğini düşünüyor, ama Edison DC cı ve Edison saçma buluyor Tesla'nın bu fikrini..

0|0
    0|0
    • Ama kazanan tesla oluyor. diger yorumlarda bir arkadas sunu dedi. edison ampulu buldugunda teslanin labaratuvarinda zaten ampul kullaniliyordu dedi. onemli bir nokta

Yükleniyor...