Çok kötü bir rüya gördüm ya sınavlarım var odaklanamıyorum😞?

rüyada ben intihar etmişim hap yutmuşum anneme söyledim doktor okuldan sonra mutlaka gelin demiş. okulda hocalarıma gittim yalvardım annem beni okuldan almalı arayın diye bana kızıp kabul etmediler.(bir hocam arayalım dedi annemin telefonu kapalıydı) ben 1 saat için ölücekmişim. Sonra annem geldi aldı hastaneye.

hastanede bir kadın doğum yapıyordu çok kalabalıktı çocuğun kanı sırtıma geldi annem silmeye çalıştı... doktor eğer gelmeseydin ölmüştün dedi ve ilaç verdi.

sonra tanımadık bir evde akrabalarım gelmiş bir şeyi kutluyorlar konuştuk halam bana kızdı sonra ateş sesi duyduk halamın eşi yaptı sandık (aynı zamanda dayım oluyor) ve bir kurşun uçarak dayımın kalbine geldi (gerçekte yakın zamanda ameliyat oldu) diğeri anneannemin yüzüne acıdığını gördum ve biz sıramızı bekler gibi oturuyorduk.

kimse benim rüyamı okumuyor her sitede benim sınavlarım var çok etkilendim 😢😢 sizce ne anlama geliyordur?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• hayirdir isallah

1|0
    0|0
  • takma kafana kuzum, sınavlardan dolayı stres yaptıysan çok bilinçaltına sirayet etmiştir, anlam yükleme çok fazla gel sarılayım sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırdır inşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...