"Kanka" dediginiz kisi nasil olmali? Neler beklersiniz aslinda? 👀👭?

Aciklama yapmama gerek yok. Ekran goruntusunde belli oluyor. Yerim ya, iyi ki varsin kankisim 😹😻

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka dediğin kişi iyi gününde, kötü gününde arayıp sorandır :D Bir çıkar beklemeyen kişidir. Yarın öbürsügün para hesabı yapmayandır :D Eli bol olan, cimri olmayandır :D Bir kişiye de kanka demek için de aynı kafada, aynı görüşte, aynı zihniyette olmak gerekir. :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aradan 1 2 gectikten sonra arasan ya da o seni arasana naber lan totoroski diye muhabbete girdigin insana denir kanka 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dost dediğin kara günde belli olurmuş. Söndürün ışıkları dostlarımı sayacağım kişi gerçekten kan kardeşim diyebileceğin kişidir. Sar verip sır vermiyorsa ondan kalitelisi yoktur..

1|0
    0|0
  • Kankam beni kandırmamalı mesela 😂

1|0
    0|0
    • Kandirsa kanka olmas o bir kere hih u. u

• @Chaella yerimki 🐹

• 😇😇🙈🙈

• kankaa gibi olmaaalı

1|0
    0|0
  • Kanka kelimesini Sevmem 😒
    Dost olarak düşünüp cevap vereyim.
    Gerçekleri söyleyen her şekilde yanında olan kişilerdir

1|0
    0|0
  • çok komikmiş kanka kardeş

1|0
    0|0
  • Kanka her zaman ego kasmaya yarıyan varlık 😁😁

1|0
    0|0
    • Ego degildee kendini iyi hissettirir. Guvenirsin dogrulari soyler. Cunku o bir kankaa

• Doğruları söyleme konusuna katılmıyorum doğruları duyunca aranın açılma ihtimalini düşünüp tatmin edecek mutlu edecek şeyler söyleyen insanlardır benim gözümde çoğu zaman iyi hisettirler katılıyorum ama kötü olduğunda en çok canını yakacak insanlardır

• Yarin yazarim bu gece cok yorgunum

1|0
    0|0
  • yok yaaa

1|0
    0|0
  • At bu durumda sen oluyorsun mantıklı bir yaklaşım 😈😂

1|0
    0|0
  • Herkesle gülüp eğlenebilirsin ama birlikte susabildiğinle yakınından.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kafa dengi olmalı:d

1|0
    0|0
  • Kafa denkliği

1|0
    0|0
  • Ben yerim senii sende iyiki varsın bebisim 😂😂 Ruh ikizim hatta öküzüm djdjdhhfhd

1|1
    0|0
Yükleniyor...