Kendimden 20 yaş büyük bir adama aşık oldum?

Gerçekten çok seviyorum ama adam evli 3 çocuğu var.. O kadar çok seviyorum ki aşkım vicdanımın önüne geçiyor ben 20 yaşındayım o 40. Gidip seni çok seviyorum demek istiyorum ama tepkisi ne olur bilmiyorum kızar mı yoksa o da beni sever mi.. Tek bildiğim artık gidip herşeyi ona anlatmak istediğim. Ne yapmalıyım?

0|0
1111

En İyi Erkek Görüşü

• Gidip söylersen ve olur verirse karısının öğrenince ikinizinde kafanıza sıkacağı net yuva bozdugun için

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bacım musun lan yuva mi yikican 3 çocuğu diyosun rezil. git cocuklariyla birlikte ol. karaktersiz yasitin mi kalmadı
    . annen baban nasil buyuttu seni. yazik oyle anneye bacım cocugu seni

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ben kendimden 3 yas kucuk hatuna bile cekinirken millet 20 yas ustunu seviyor vay arkadas.

0|0
    0|0
  • Sıkıntılıymısın sen

0|0
    0|0
  • milletin yuvasını dağıtmaya hakkın yok. aşkmış. işine baksana sen

1|0
    0|0
  • Tek yapman gereken git camdan atla oksijen harcama..

1|0
    0|0
  • Bu beş gündür bu muppeti görüyorum yeter da bizde insanız ya

0|0
    0|0
  • ohaa platonik askmi

0|0
    0|0
  • Yanlış yaptın. Ve gidip söyleme sakın.

0|0
    0|0
    • neden

• Çünkü hata yaparsın. Hayatının en kötü şeyini yaparsın. Mutsuz olursun. Huzursuz olursun. Kafayı yersin. Derhal uzaklaş. Kendi iyiliğin için.

• Kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Manyak mısın sen ne konuşması adamı kalpten mi götüreceksin hem inanmaz da Zaten sana

0|0
    0|0
  • Git hayatını mahvet onun kinide mahvet kendini onun karısının yerine koy bide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Git de, en kötü güler ve seni karşısına alıp "hayat dersi" verir;mosmor olursun ama içinde kalmamış olur.

0|0
    0|0
  • Geç kaldın durduğun hata

0|0
    0|0
  • anlat sonra yat sonra bıraksın senı bu kadarda vıcdansız olmayın ya

0|0
    0|0
  • Anlat

0|1
    0|0
  • uzak dur adamdan

0|0
    0|0
  • Bazen insan ne istediğini bilemez hayır zannettiği şer çıkar ve bece bu sadece bir takıntı veya aşk değilde bir büyük için beslediğin fazla sevgi o yüzden sonucunda belki ailesini bile etkileycek bir şey yapma ve kendine yeni bir yol çiz

0|0
    0|0
  • kimsenin yuvasını bozma. Yuva bozanın yuvası olmaz sözünü duymuşsundur. Zor bir durum olabilir ama yapabileceğin bir şey yok. Vazgeç bence

0|0
    0|0
  • hadi karisini dusunmuyon 3 cocugu var diyosun baban yasinda adam. birsey soyleme kendin kaybedersin.

0|0
    0|0
  • mutlu olmak istiyosan hic bsyi takma

0|0
    1|0
  • Karıştırma adamın aklını

0|0
    0|0
Yükleniyor...