Baylar bayanlar çok zor durumdayim?

Hemen mevzuya girmek istiyorum. Gercekten cok sinirliyim.
Benim mustafa adinda bir sevgilim var ve bununla biz bikac saat once ayrildik. Ama o benim onunla sevgiliyken (ona cok asiri guvendiğim için) yolladigim resimlerim vardi. Ciplak falan degil yanlis anlamayin. Bunlari paylasmakla tehdit etti. Eger mayo ile foto atmazsam paylasacagini soyledi. Atarsan seni bidaha rahatsiz etmem falan dedi iste. Bende inandim buna sap gibi. Ama şu an kendini tatmin etmek için kullandigini anladim. Hergun boyle olcaksin dedi. Yoksa bu mayoyla olan fotonuda paylasirim dedi. Nolur yardim edin lutfen!!!

0|0
319

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın yollama şimdi normal resimlerle tehdit edip mayolu resim isteyen şerefsiz mayolu resim ile tehdit edip çıplak resim ister, sakın yollama ve korkma tehdit ederse savcılığa şikayet edeceğini söyle ve gerekirse şikayet et. Böyle şerefsizler sizin gibi korktuğu her dediğini yapan masum insanları katili oluyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• ne var ki bunda seni mayo veya bikini ile yuzerken gorenler olmuyor mu kisa elbise giydiginde sana bakan erkekler olmuyormu bu neyin korkusu hee yok diyorsan sen de biraz cilve yap ondan foto iste tabiri caizse azdir foto atsin bnde bunlari palasim de olsun butsin

0|0
    0|0
  • Nabıcaksın biliyomusun kuzenlere haber ucuracaksın ya da yakın bir erkek arkadaşın varsa ağzını burnunu dağıttıracaksın bak paylaşabiliyomu

0|0
    0|0
  • nasıl yardım edelim kız adamı arayıp ben polisim kız arkadaşın şikayetçi oldu fotoğrafı paylaşırsan özel hayata müdahelden tutuklarız mı diyek :D atarken bana mı sordun bide :D

1|0
    0|0
  • Rezil adamlar

1|0
    0|0
  • 15 yasında misin?

0|0
    0|0
  • Paylaşırsan savcılığa şuç duyurusunda bulunavağını söyle yaparsa da bulun

0|0
    0|0
  • huur cocugu 😠

0|0
    0|0
  • Özele gel yaş kaç

0|0
    0|0
  • Nasil guvensindin

0|0
    0|0
  • Paylaş de paylaşsın ikinizde kurtulun

0|0
    0|0
  • bu adam sapik uzak dur... polise gideceğini şöyle bı halt yiyemez

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayet edeceğini söyle resimleride paylaşabilirsin de bir bok yiyemez üstüne özür diler

0|0
    0|0
  • Savcılıkla tehdit et salak bacım

0|0
    0|0
  • polise gitceksin

0|0
    0|0
  • Sicip sivamanin canli ornegi

0|0
    0|0
  • sende tehdit et polise ve savciliga sikayet edecegini söyle ve butun sırlarını ivsa edeceğini söyle

0|0
    0|0
  • beter ol mk, s. ikip atmış helal olsun Adama, bu kadar erkek olamadık mk

0|0
    1|3
  • Sende açık açık onu tehtut et mesajın telefonumda duruyir bana santajdan savcılıga gidecem de bak yusuf yusuf ediyirmu etmiyormu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şikayet Et. Para bile alabilirsin 😀

0|0
    0|1
  • Hemen savciliğa hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...