Bu puanlarla 4 yıllık bölüme alırlarmı?

Arkadaşlar yaş oldu 20 hala Üniversite kazanamadık 3-4 senedir gidemiyorum tabi lisede 3. Sınıfta kaldım sonra açıktan okudum bu sene ilk defa girdim ve puanlar böyle 1 ay çalışabildim girdim sınava bu puanlarla 4 yıllık bir bölüm alırmı beni veya bu puanlarla bişey yapabilirmiyim 1 sene daha uzatmak istemiyorum bir 6 puan verinde lys ye bari girelim :(
Bu puanlarla 4 yıllık bölüme alırlarmı?

Güncellemeler:
6 puan satan varsa alayım ya ne kadar istiyorsunuz

0|0
312

En İyi Kız Görüşü

• bu beyinle sen üni okuyabilcegini mı sanıyorsun? tembel dediğim arkadaşlarımın gözünü opim. hepsi sana bin basar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bunlarla universiteye yerles sonra o universiteden mezun ol , sonra universite mezunuyum issizim diye agla , okumayin bence

1|0
    0|0
    • Herkes sen gibi hukuk okuyamıyor işte ne biliyon adam zengin belkii üniye karıya kıza bakmaya gidiyor

• @Mali9707 boyle bir mantik olabilir mi? İdealist olsun genclerimiz , hedefi neyse onu okusun , puaninin yettigini degil

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Iyıde sen lysye gıremıyosunkı 4 yıllıklar lysde dıye bılıyorum

0|0
    0|0
  • Kanka naptın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• matematik bilgimden soğudum

0|0
    0|0
  • İmkansız

0|0
    0|0
  • kardes naptin sen yiginla 0 rekoru kirildi bu sene keske simdi o yasta olsam deli derece yapardim sana akil verim unv bos o parayla is kur daha iyi mezunum is yok

0|0
    0|0
  • Sanayi yolları taştan

1|0
    0|0
  • 2 yıllık gidersin

0|0
    0|0
  • Almaz kimse seni kardeş bir tur daha at sen

0|0
    0|0
  • boş verseydin daha çok alırdın😂😂😂😂😂