Dertliyim be. umuttan ne haber dostlar?

umudum yok iste. kendimi kotu hissediyorum dertlesicek kimsem yok. kendimden de nefret ediyorum 2 satira sigamicak kadar doluyum aslinda beenn 😔

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• De ki: “Ey kendilerinin aleyhine aşırı giden kullarım! Allah’ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin. Şüphesiz Allah, bütün günahları affeder. Çünkü O, çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.” (Zumer - 53)

Ümidini kaybetme sakın. Allah Ümitsizliğe kapılmamızdan hoşnut olmaz.

0|0
    0|0
    • tesekkur ediyorum bana dua eder misiniz

• Senin için ne hayırlıysa o olsun. Sakın isyan etme başına gelen şeylerden dolayı. " ... Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz." ( Bakara - 216 )

En İyi Kız Görüşü

• Mevsim geçişinden dolayı olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Derdin ne olursa olsun ruhunu besle. Bunu da iman ederek yap. Biliyorum gençler için bu devirde dindar olmak "in" değil ama ben kurtuluşun Allah yolunda olduğunu düşünüyorum. Bu dünyada olan bu dünyada kalacak. En çok da bunu düşün. Önceliklerin değişsin. Önceliklerin değiştiğinde dertleşecek kimsenin olmaması bile sorun olmaktan çıkacak senin için. Su akacak yolunu bulacak. :)

0|0
    0|0
    • haklsiniz. ama cok hassas bir yapim var. ben sadece manevi boyutuyla kazanamiyorum huzuru beşerim ve beşere ihtiyacim var buna inaniyorum. dayanmaya calissam da gucum yetmiyor artik yemin ederim. patliyorum gunun birinde boyle.

• Dert s*ke benzer en büyüğü kendinde sanarsin.

0|0
    0|0
  • Umutsuz yaşanmıyor. Herkesin böyle dönemleri olur, umarım sen de en kısa zamanda atlatırsın.

0|0
    0|0
  • allah başka dert vermesin. :)

0|0
    0|0
    • o nedemek? yani derdine sukret mi diyosun

• anladim. doldum ben baya uzun zamandir guclu rolu oynuyordum olmadi bugun de tastim iste beceremiyorum ben. off neyse sagolun sadece aglamaya ihtiyacim var

• Yani ağla iyi gelir. hatta bir arkadaşının kucağında ağla. Ama dışarıda güçlü ol. Şey bir de ben bunları yazıyorum ya inşallah akıl veriyormusum gibi algilamiyorsundir. sadece fikirlerimi söylüyorum.

• dert mi anlatcan dertleşcen mi ben de doluyum :(

0|0
    0|0
  • biraz çikolata, biraz cem yılmaz (veya muadili) komedi, biraz temiz hava birşeyin kalmaz.
    derleşirsen sorunlar daha çok büyür azalmaz, sorunların etkisini azaltmak için yukarıdaki reçete iyidir.

0|0
    0|0
    • hiimmm cikolata degil sutlu sekerli turk kahvesi de is gormez mi kilo aliyorum yeterince stresten zaten :/

• Bilimsel olarak aynı etkiyi yapmaz, çikolatadan vazgeçme.
      "Çikolatanın mutluluk vermesi, içinde bulunan tryptofan ve phenylethylamine adlı maddelerin uyarıcı etkisinden kaynaklanmaktadır. Bu maddelerin etkisi ile beyin uyarılır ve beyin de vücudun endorfin ve serotonin gibi hormonları daha fazla salgılamasını sağlar. Bu hormonlar mutluluk ve haz alma hisleri ile ilgilidir. Vücutta daha fazla salgılanmaya başlayan bu hormonlar kişinin geçici bir rahatlama hissi yaşamasına sebep olur. Bu rahatlama hissi de kişinin kendini bir miktar daha mutlu hissetmesine sebep olmaktadır."

• Umudu ucurtma yapip gokyuzunun ask mavisine hediye ettim.

0|0
    0|0
  • kıyamam ya

0|0
    0|0
  • Dök içini dinliyim

0|0
    0|0
  • Gelllll

0|0
    0|0
  • Umut mu? Hiç görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkansız