Yaş olarak küçük olan biri büyümüş hareketleri yaparak bilmişlik taslıyan birine nasıl davranmalıyım?

2 kuzenim de bilmişlik taslayıp duruyor. Bunlara karşı bir tepki ve ya nasıl davranmaliyim? Bunlarla fazla samimi olduğum diye kendilerini benle kıyaslar hale kadar geldiler. Bu davranışlarını engellemek istiyorum. Bana bilmişlik taslamalarini nasıl engellerim?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Mesefeli davran, fazla ilgilenme, yüz verme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Soğuk davranmalısın

0|0
    0|0
    • Bunu yapmaya kalksam ailem izin vermiyor. Ne zaman bir davranış sergileseler. Soğuk davranıyorum annem bunu fark ediyor hemen siz niye küssünüz diye onların yanında konuşup duruyor. Bu yüzden ne yapsam da engellemiyorum.

• Kulaklarını çekmeyi de deneyebilirsin

• Yaşları çok küçük değil. Biri 19 diğeri 15. 15 olanında boyu benden uzun ve kilosu benimle bir. Diğeri de bu yaşta anne oldu. O yüzden böyle halledilecek bir şey degil. Onlara karşı bir tavırlar sergilemem lazım. Büyüklük taslamam lazım. Ben fazla arkadaş canlısı birisi olduğumdan hiç büyüklük taslayamiyorum. Onlara karşı bu tarz tavırlar yapmam lazım ama nasıl?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağzına çarp bir tane

0|0
    0|0
    • Şiddet karşı biriyim. Davranış olarak sergilemem lazım ama nasıl?

• Tokat atamam. Sonuçta çocuklar. Biri 15 yaşında diğeri 19 yaşında. Tokat atsam aileler devreye girer ve de ben birine bunu yapamam. Şimdiye kadar çevremdeki kimseye kötü davranmadim ve bu tokat atmak benim genimde yok.

• Çocukmu nlar be hadsizin birisi işte

Yükleniyor...