Kizlar, kendinizi neden kullandirtiyorsunuz ki?

Para için deger mi?

sirf 10 bin dolarimi, 3-4 senin icinde 149 bin dolar yaptim diye, pesimde dolasiyolar...

deger mi yani kullanilmaya?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• değer mi kizlaar

0|0
    0|0
    • degmez bence...
      kendilerine yazik ediyolar be abla

En İyi Erkek Görüşü

• oglum ilk basta sen eşeksin paranı pulunu niye gösterıyosun mıktar verıyorsun gösteriş yapıyosun 150 lirayı cok buyuk bir rakam olarak görenler var çogu insan oyle dogalnolarak önunde eğilirler paran bitine kadar sennle olurlar sonra gö tüne tekmeyi koyarlar. Ben bir yıkda sadece 300 lira yedim kimseye söylemedim o var bu var su kadar var günde 10 lirada yedigimi bilirim 5 lirada kimseye göstermem miktarı herzaman her ortamda çukur olarak bilinirim reklamana gerek yok görmemiş insanlar üzerinde güzel etki yapar cann sıkılır aklını alırlar bu benden sana abi tavsiyesi tecrübe konusuyor 150 binlira cok az göruntu yapaya degmez

0|0
    0|0
    • ben yapmiyom ki... bir kac dostuma soylemistim... onlardan bisey saklamam.. onlarda herkese anlatmis -.-

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu arkadaş param var demek istemiş boş cümlelerle de anlamı değiştirmeye çalışmış

0|0
    0|0
    • alakasi yok... suizan ediyorsun

• bence sende onları kullanmak isteyenlerdensin.

0|0
    0|0
    • hayir... bir kez bile kimseyle el ele tutusmadim

• yok ne kadar reddetsem de, soguk davransam da, pesimi birakmiyolar ki...
      hani yakisikli olsam neyse, o bile yok...

• Allah sonunu hayır etsin kardeşim

• Cunku onlarin beyni yok.

0|0
    1|0
Yükleniyor...