Bu duyguyu yaşayan var mı benden başka?

18 yaşındayım, iyi bir üniversitede iyi bir bölüm okuyorum. Genelde başarılı, güzel ve zeki bir kız olarak görülürüm ama özel hayatım tam bir hayal kırıklığı, beni beğenen kimse yok olsa bile yaklaşmıyor. bu durumdan o kadar sıkıldım ki yaklaşmaları için elimden geleni yapıyorum gerekirse ben yaklaşıyorum. mesela şu anda hoşlandığım bir çocuk var ilgimi gösterdim hep ama karşılık alamadım. zorlasam da zorlamasam da hiçbişey olmuyo. içimdeki o saf, masum küçük kızı atmak istiyorum ama bir türlü tam olarak beceremiyorum, herkesten çok geri kalmış olduğumu hissediyorum. sizce bu normal mi ve benim gibi bu duyguyu yaşayanlar var mı aranızda?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu düşüncelere sahip olduktan sonra iyi bir üniversitede iyi bir bölüm okumanın bazı insanların gözünde hiçbir değeri olmaz.

0|0
    0|0
    • varsın senin ve senin gibilerin gözünde değeri olmasın çok da önemli değil :)

• Önemi olmasa bu durumda olmazsın. Hem benim öyle düşündüğümü nereden çıkardın?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaklastigin dogru kisi degil demekki

0|0
    0|0
  • Zorlama fazla zamanı geldiğinde en güzeli olur

0|0
    0|0
  • güzel ve zeki olsaydın başarırdın bizi yeme asdasd

0|0
    0|0
  • Özele gelir misin?

0|0
    0|0
  • Kudurdun mu. Otur derslerine bak yaşın kaç daha.

0|0
    0|0
    • zaten hep derslerime bakıyorum

• hiç öyle düşünmüyorum
      herkes diyo ki önce kariyer yap sonra şunu şunu yap sonra bunu bunu yap bilmemne
      ee zaman geçiyo
      kaç kez yaşıyoruz? illa herşey sanıldığı sırayla olmak zorunda mı
      bunu anlamıyorum işte, beklemek zorunda olmaktan nefret ediyorum
      yanlış anlamayın tepkim size değil, ben zaten ünide de lisede de hep derslerime baktım, bakıyorum
      o konuda sıkıntı yok, sadece hep aynı şey olunca hayatında gerçekten sıkılıyor insan

• Dilediğin gibi yaşamak lazım aslında hayatı eğer sen ben ruhen ve bedenen olgunum diyorsan sıkıntı yok. Zaten bu gün varsın yarın bir ihtimal değil mi? Hangimizin yarına çıkacağına garantisi var ki. En iyisi anın tadını çıkarmak dilediğince yaşamak diğer sonuçların canı cehnneme.

Kızlar Ne Diyor 2

• 18 yaşındasın? Aşkında bir zamanı vardır olmuyorsa zorlamayacaksın yav daha gençsin hayatını bu illete itme ilk önce kariyer sonrası sırayla gelir ne bu acele

0|0
    0|0
    • gencim ama genç olduğumu hiç hissetmiyorum.
      yaşamam gereken ve yaşayamadığım şeyler var.
      aşk istemiyorum,

• neden? :D

• O zaman anlarsın😂 küçük bir şey hayatını mahvedebilir daha gençliğinin baharındasın aceleye gerek yok😌

• Ansızın bulur seni merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...