Aranızda yurtici yurtdışı seyahat gemilerinde garson olarak calismis olan varmı? bir bayana uygunmudur? güvenilirmi?

Aslinda en büyük sebep herseyden uzaklaşma istegimden kaynaklı ve ücretlerde dolgunmus. Nasil adim atabilirim? bayan olarak güvenilirmi vs. Vs bilgisi olanlar yazabilir mi?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Yurtiçi olarak bahsediyorsan ido vs var. Onlarda da o iş için asgari ücret falan verirler muhtemelen. Türk yolcu gemisi yok zaten yurtdışı için bir iki tane var onlara da giremezsin. Yabancı firmada çalışmakta baya sıkıntılı olur senin için hiç bulaşma. en az iki dil isterler mesela

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• yapma. birileri için kaçıp gitme bu çıkış değil. ayrıca orda sana ne olacağını bile bilmiyorsun. sevdiklerini özlersin
    tecavüz ederler mi saygi duyarlar mi?
    bilmediğin hiçbir yere gitme özellikle gemi.
    kal ve seni sevenlerle birlikte mucadele et

0|0
    0|0
    • Kimseyi özlemem ben ya da özliyim biraz ne fark eder uzaklaşmak istiyorum artik. Ama diğer dediklerini bilmiyorum işte güvenilir mi ki

• Hayatimda kim varsa bana zarar ailem sevgilim cevrem hepsinden uzaklaşmak istiyorum bana iyi gelmiyolar hepsi beni üzüyo yipratiyo napicagimi sasirdim en azından biraz kafami toplamak için uzaklaşmaya ihtiyacim var benim 😔😔😔 hiçbirşey yolunda gitmiyo

• anlat istersen ne oluyor kim ne yapiyor sana? sevgilin sana zarar veriyorsa ayrilirsin ya ailen?

• parası iyiden vatandan uzak sürekli denizde özel hayat yok

0|0
    0|0
  • sirket olarak guvenilir olur lakin calisma ortami nasil olur bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...