Arladaslar Lutfen Buraya bir Bakin?

Arkadaslar bugun basima gelen bisiyi anlatmak istiyorum bugun benim abim olarak gordugum biri bide evli arkamdan tuttu ama tutarkende tam sudyen ipimle birlikte tuttu tam orayi sonra bende birak diye bagirdim sonra birakti ama ben hicbisi soylemedim sonra ordan uzaklasinca bunu bir kiz gormustu yuzume tukurdu cok utaniyorum yuzum kipkirmizi olarak dondum eve lutfen bisi soyleyin bu konuyla ilgili

Güncellemeler:
Ben normalde sessiz bir insanim bisi demiyorum of bilmiyorum ama cok utanc verici nefret ediyorum kendimden
..

0|1
25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Insanlarla arana daha keskin barikatlar koymalısın, bana kimse böyle birsey yapamaz ben izin vermedigim surece.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• arkandan neden tuttu vede sudyen ipinin oldugu yerden neden tuttiki yani bie demek icin desen omzundan tutar refleks olarak ama sen birak bagirarakmi dedin normalmi daha aciklayici yazsan aslinda kiz tanidikmi birde
    adamin seni neden tuttugunuda soylersen kizin neden tukirdugunude anlamis olabiliriz

0|0
    0|0
    • Neden oyle bisey yapti bilmiyorum normalde biz onunla sakalsiyoruz ama en fazla kolumu cimcieir sapkami asilir o kadar boyle bisey saha once olmamaisti ya cigrindim ama sonra bisi demedim kizda gordu yaptiklarini ben farkettim kiza gulumsedim zaten o zaman farkedilr bir sekikde yuzum kipkirmizi olmustu sonra kiz yuzume tukurdu

• Keske bundan sonra dikkat edicem

• Onun amacı kötümüydü ki

0|0
    0|0
    • Bilerek boyle yaptigina eminim

• Sagol

• Önemli değil

• senin ne kabahatin varda sana tukuruyor gitsin o adama tukursun

0|0
    0|0
  • karışık işler

0|0