SUÇSUZKEN SUÇLU DURUMUNA DÜŞÜYORUUM :(((( ?

sınıfımda bir kız var aslında kötü bir kız diyemem fakat kıskanç sanırım , bazen dayanılmayacak hale geliyor. her kavga edişimizde suçlu olmadığım halde beni suçlu yapmayı biliyor. tartışmayı ben de başlatsam o da başlatsa yine ben suçlu durumundayım. bir zamandan sonra dayanamıyorum. insanı çileden çıkartıyor insanın konuşmasına bile izin vermeden baskın çıkıyor. hiç ama hic alttan almak nedir bilmiyor fakat o bana ne kırıcı sözler soylemişti de ben onları gerginlik yaşamayalım diye alttan almıştım. küçücük birşeyde bile yanliş anlayıp trip atıyor ama nedense ben onun dediklerini yanliş anlamıyorum gerçekten bıktım artık gunde 8 saat aynı sınıfta olmak gercekten kolay olmuyor. insanın sinirleri yıpranıyor iyice. ha bir de tüm sınıf da onun agzına bakıp bana düşman kesiliyor ya çook sinir bozucu. Ne yapabilirim nasıl davranmalıyım tavsiyelerinizi lutfen ama lutfeeen yazın..

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Senle alıp veremediğimi var?

1|0
    0|0
    • gözlemlerime göre beni kıskanıyor kendisinin dersleri biraz düşük e benimde iyi olunca öğretmnenler de beni ovuyorlar ve bakışlarını hissedebiliyorum zaten :(

• Yaşınızla ve insani karakterle alakalı. Sen büyüklük yapmışsın. İyi birine benziyorsun bunlara takıp da kendini yorma. Ne hali varsa görsün. Normal davranmana yine devam et.

• haklısın. teşekkurler.

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde başıma geldi sonsuza kadar konuşma içinde ona karsı yumuşama olsa dahi sınıfta 3kişiyle konuşmuyorum sen düşün bitir hadi ordan et gitsin

1|0
    0|0
    • hadi ordan et gitsin

• biliyorum beynini susturamazsın kesinlikle bitir benim kafam rahat artık vicdana da gelmiyorum kuytu köşelerde özür dileyişine de kanmadım daha önceden de özür diledi fakat durum aynıydı barıssakta değişmezler oluruna bırak bir kişi zaten seni bilen bilir

Yükleniyor...