Yardım edin lütfen?

Önce hayat hikayemden başlayayım. Ben doğmadan önce annem ve babam ayrıldılar, evlenmemişler hiç. Ben 14 yaşıma kadar halamla yaşadım. Annem sadece 2 haftada bir gelirdi ziyarete. Sonra halam evlenince ben Anneme kaldım.18 yaşındayım ve hâlâ onunla yaşıyorum. Annem yabancı bir kadın olduğu için belki de Türklerin yaşamını bilmiyor. Sürekli beni rezil eder, bir de iyi birşey yaptığını düşünür. Ağzından küfür ve hakaret eksik olmaz. Eve getirdiği onca erkekten bahsetmiyorum bile. Akşamları bar gibi bir yerde çalışıyor garson olarak. Garson olarak dediğime bakmayın boynunda morluk ile gelmesi garson olmadığının belirtisi. Sabahları da kendi butiğinde çalışıyor. Biz onunla sürekli kavga ederiz. Dağınıklığım, terbiyesizliğimi, derslerimin kötülüğü gibi gibi şeyleri bahane eder. Dağınık olduğum doğru ama diğerlerine katılmıyorum. Bazende taşıdığı yükün ağır olduğundan bahseder. Yok ben anne ve babama bakıyor, bir de sana katlanıyorum gibi. Ah, evet 1.500 liralık elbise ile sadece bize bakıyorsun. Herneyse yani anlayacağınız anlaşamıyoruz. Tehtidler, küfürler, hakaretler ve şiddetler artık katlanılamaz hale geldi. Bir de beni "Eğer bir dersin bile kötü gelirse seni okulda soyarım ve internete koyarım"diye tehtid etmesi yok mu, dayanamıyorum. Sürekli zorunluluk içerisinde yapıyorum bunları. Mesela bugünden bahsedeyim. Annem akşam eve gelmedi, sabah 8,30 gibi beni telefondan aradı ve okula gitmemi söyledi. Normalde 7 de kalkmam lazımdı ama keyfi el vermedi sanırım. Tam kapıdan çıkarken onunla karşılaştım acelem vardı. Annem bana evde ekmek var mı diye sordu bende yok dedim. Bağırmalar çağırmalar... Neymiş neden ekmeğin olmadığını ona söylemedim. Ekmeği bitiren sensin ben lokmalarını mı sayayım? Neyse aldı evdeki tüm çöpleri yatağıma boşalttı. Okula gidip, döndüğümde ise pis tuvalet kağıtlarını odama saçtığını gördüm. Bir de arayıp süprizi beğendin mi diye soruyor. Ben şimdi bu kişiye nasıl anne diyebilirim? Napmalıyım yardım edin.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun işin gerçekten zor abim umarım bu kadın seni eve getirdiği adamlara da pazarlamaz çok dikkatli ol bana kalırsa bir kadın sığınma evine git daha rahat edersin şartları nedir bilmiyorum ama ayrıca senin bu durumundan faydalanmak isteyenler çıkacaktır dikkatli ol hangi şehirdesin bilmiyorum ama madem yaşın 18 iyi bir iş bul çalış okulunuda dışarıdan devam et başına daha kötü şeyler gelmeden

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o anne değil ki anne olsaydı babandan ayrılınca seni yanından ayırmaz gözü gibi bakardı eğer reşitsen ki öyleymişsin başının çaresine bakmaya bak o kadından her bir halt gelir git kendini kurtar böyle annelik olmaz olsun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• 18 ine gelmişsin artık, başının çaresine bakabilecek yaşa yani.

0|0
    0|0
  • valla ben normalde her zaman anne taraftarıyimdir ne olursa olsun ama İLK defa %100 sana hak verkkrim ve kesinlikle haklısın ne yapsanda... geri zekaliya ben burda sinir oldum bee.

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm hanımefendi

0|0
    0|0
  • evlenmeden sen nasıl olmuşun

0|0
    0|0
  • Gel Evlenelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1