Hesap ödeme sorunu?

5-6 aylık bir ilişkide hesabı sadece 1 kere ben ödedim. haftada 1 kere buluşuorz sadece. ikimzde çalışıyoruz. erkek tarafının beni kullanıyor dememesi için ne yapmalı sizce. 2 hafta ben 2 hafta o mu ödemeli.

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hesap ödeme mevzusu aranızdaki samimiyete göre şekillenmeli. Taraflardan birinin maddi durumu diğerine göre çok daha iyiyse, iyi olan taraf her zaman ödeyebilir. ya da hesap ödeme bir o bir sen olacak şekilde sıraya da sokulabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendi parasını ödesin bu kadar kasmaya ne gerek var

0|0
    0|0
    • yok artık o ayıp olur ya :DD sen makarna yedin onu öde ben hamburger yedim onu ödeyeyeim demek kaba olur:D

• Nesi kaba olsun onun tüm masrafları ödemesi çok mu hoş?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Yooo bence sürekli erkek ödemeli... ama sende onu maddi yönden sarsacak yerlere gitme gitmeye yönlendirme... daha cazip yerlere gidin... hep para gerektiren yerlere gitmeyin meselâ kendinizi kısıtlamayın... bir parka gidin oraya vakit geçirin

0|0
    0|0
    • o diyorki şu mekana gidelim ben hayır diorm sadece ama inan gittiğimz yerde kahve bile 3 döner ayran parası napim ben şimdi

• ayda bir ödesem olurmu sence

• Sıraya girmiş olursunuz... bu seferde gün sayarsın..
      27 olduuu 3 gün sonra ben ödiyecem dersin 😊

• İki tarafında ekonomik durumu fena değilse yemeği birinin tatlıyı veya sinamayı birinin ısmarlaması ya da alman hesabı olması taraftarıyım

0|0
    0|0
  • baktın hep sen oduyorsun maddi sıkıntım var de biraz da o ödesin kendi hesabını kendin yap ama ona belli etmeden 😉

0|0
    0|0
    • yok ya demem öyle şeyler. aslında hesaplı yerlere gdiorz ama yinede 2 kişi hesabı 100 den aşağı gelmiyo. sırf bu yüzden doğum gnü hediyesni biraz pahalı aldım hesap ödemiorm die:D

• bırak dağınık kalsin 😃😃

• Sonra toplarsin 😂😂😂

• Eğer içtenliğini gösterirsen zaten bakmaz ona hesabı kim ödemiş diye bırak o ödesin kasma...

0|0
    0|0
    • her erkek bence kullanıldğını düşünür ayıp olur çok fazla

• Hayır ya sende hesap ödiyemiyosan ödettirmiyosa sende ona hediye alabilirsin maddiyatında olmadığını anlar

• bunları aşın artık hesap bu

0|0
    0|0
  • erkek adam yanında kadın para ödemez ilişki ciddi ise zamanı gelince o ödediği hepları tahsil eder merak etme

0|0
    0|0
  • Sırayla ödeyin hesabı bugün o ödediyse yarın sen öde

0|0
    0|0
  • siz bir ilişkiye baslamissiniz ticari sözleşme mi yaptınız bir sen bir ben diye, zaten böyle düşünen biri imajı verdiyse daha da görüşmeyin olsun bitsin

0|0
    0|0
    • öyle olsa zaten ayrılırm. ama bir erkek sürekli öderse rahatsz olur doğal olarak haksızmyım?

• inş kıymetni bilirler

• erkek sorun etmiyorsa bırak ödesin her seyin bir raconu var

0|0
    0|0
  • hayat müşterek felan ayağına gir, ben ödemek istiyorum de

1|0
    0|0
  • Bırakın erkekler ödesin kasmayın bu kadarrr

0|0
    0|0
    • ezik kız veya yiyici kız konumuna düşüo gbi oluyo

• Mantıklı