Suriyeliler onar onar doğururken, bizim askerler onar onar ölüyor deyince bana neden hain diyorlar?

Benim ülkemde savaş çıksa ve ben kaçsam, bana hain derler. Acaba bana hain diyenler Suriyelileri neden bu kadar çok seviyor.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü sana öyle diyenlerin kanları bozuk..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İşte müslümanla müslüman kardeştir mantığıyla yürüyüp gösteriş amaclı yapılan şeyler hani biz sahip çıktık hani biz müslümanlar böyleyiz. Ülkeyi soydular mk hele de millet suriye suriye diyor ben anlamıyom mk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Suriyeliler kaçmış sayılmaz. Adamların kendilerini savunabilecekleri hiçbir şey yok, ne ekmek ne su hiçbir şey. Sürekli saldırıp durmayın ya. Kaç tane adamın gözü önünde annesine eşine kızına tecavüz edildi, adamın savunabilecek silahı, yiyecek gıdası yok, ne yapsın mecbur kaçıyor. Kolay mı sanıyorsunuz bu kadar ya? Biraz insaflı olun

0|0
    1|4
    • Taşla sopayla Rus öldürmeye çalışan Türkmenler neden vatanlarını satıp kaçmadı?

• Onlar çok sabırlı diye, neden başka insanların gücü yetmeyince laf atıyorsunuz?

Erkekler Ne Diyor 4

• Söyleyenlerin ağzı torba değil ki büzesin!

0|0
    0|0
  • kadınlar vermiyor ne yapalım türk kızları bela kardeşim orama dokunma buramı koklama

0|0
    0|0
  • Tayyip öyle emretmiş

0|1
    0|0
  • Bende gitmem ilk savas ciksa gotumu bende kurtaim napayim savasib bana mi dert suriyler yetmez mis gibi yeni 3 milyon. gocmen gelecek popolarını soksunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...