Cübbeli Ahmet Hoca 54 farz dersleri?

Bu dersleri dinlemiş olanlar var mı tahmini olarak 70 75 saat tavsiye ederim ilim için çok güzel

1|0
319

En İyi Erkek Görüşü

• cok matrak adam ya gecen senelerlerde kapının onunde gordum sabh erken satte omu degılmı cıkaramdım pek dondum pardon sız ahmet hocamısınz dedım dedım evet benım dedım hayırdır hocam ne ısınz var buralarda dedım nıye oglum ben ınsan degılmıyım dedı gulerk daha ok soru sorcektımda gec kalıyodum :D

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendilerini çok severim ilmi derya resmen

3|2
    0|6
    • Kesinlikle katılıyorum ülkemiz için adeta bir lütuf

• Yalnız burda anlamaz lar böyle syleri cahil çok

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• ya ben bu dincileri hiç anlamıyorum. yahu zaten sizin elinizde, inandığınız bir kitap yok mu?

e o zaman neden hala başkalarının safsatalarını dinliyorsunuz? inandığınız kitaba mı güvenmiyorsunuz, yoksa anlama konusunda mı sıkıntı yaşıyorsunuz da, başkalarının anlatmasına ihtiyaç duyuyorsunuz?

hiç düşünmüyor musunuz, bu adam dini kendine göre yorumluyorsa, sallıyorsa falan diye?

ulan hoca dediğiniz adam da, otel odasında kadınlarla basılan bir adam. hani inançlarınıza göre, çok günah olan zinayı yapan bir adam.

hani ilk emri "oku" olan, inandığınız dini savunduğunuz zaman aklı, mantığı, ilimi öğütlüyor diye savunduğunuz fakat cübbelinin çıkıp, akıl oyunu olan satranç için "günah" diyen bir adam.

e bu adamdan neyin dersini alıyorsunuz ki siz?

çok değişiksiniz lan.

0|3
    3|1
    • Kardeşim benim. Cübbeli demiyorum sevmem bu kendi fikrim o kişiye karşı. Fakat sende bir düşün. Yıllarını ömrünü kitaba anlamaya adamış biri ile senin anlaman bir mi. Ha demişsin okudugunda anlamıyor musun diye. Güzel fakat okuduklarının tek bir anlamı oldugunu mu düşünüyorsun. Daha derin anlamları vardır ki bunu ilk okuyan anlayamaz. Senelerini yıllarını vermiş, o şekilde kalkıp o şekilde yatan kişilerin anlayacağı şeylerdir. Bende seni anlamadım ki. İyi döktürmüşsünde işte uzak oldugun çok belli be koçum.

• değerli hocamız yanlız imdi umarım kötü söz yazmazlar hocamıza buracı cahil cahil adam kaynıyor neyse

4|0
    0|5
  • İftira atanlar doluşur şimdi

4|3
    0|3
  • Ateizme yönelltiyor daha çok
    https://youtu.be/l0hbxbX-PzM

1|0
    0|0
  • eğer bir hocayı dinleyeceksem bu cübbeli olmaz.

0|4
    3|1
  • cübbeli ahmet hocaya ayıracağın vakti mevlanaya ayırsan daha iyi edersin derim

1|3
    0|0
    • Mevlanayı bilmeden. Cübbeli Ahmet Hoca yı anlayamaz mıyız? Şaka. Haklısın ama Ahmet Hoca'nın görüşlerinden beğenmediğin varsa tartışalım. Bana tek ters gelen 17 yaşında bir genç kızla evlenmesi.

• @KeaunaReeves cübbeli ahmet hocanın ilmini bilgi birikimini bilmem ama televizyonlara çıkıp para karşılığı dini pazarlaması bana hoş gelen bir durum değil. Kimseyi mevlanayla aynı kefeye koymam çok özel biri dinlere inanmayan biri olarak söylüyorum bunu

• Ilim guzelde dinlemedim ben

1|1
    0|0
  • Beynini kaybetmişsin :D

0|3
    3|3
  • satranç oynayan domuz eti yemiş gibidir deyip diyanetle ters düşen bir soytarıyı dinlemem

0|2
    2|0
  • tabiii tabiiii cubbeli tabiiii... ben onun pesinden cok gittim ne oldugunu iyi bilirim

1|1
    0|0
  • Kimseye güvenemez olduk, herkes çıkar peşinde, yaptı demiyorum ama öyle

1|0
    0|0
  • şarlatanın teki böylelerini sınır dışı etmeli

0|3
    3|2
  • aç bir belgesel seyret bunları seyredip ne yapacaksın.

0|1
    2|1
  • İlim mi😂 cübbeli ve ilim😂

1|0
    0|0
  • Allaha şükürler olsun ki ateistim.

0|0
    2|1
  • tayyibe itaat farzdır diyen adamı dinlemem ben

0|0
    2|2
  • Kertenkele öldürmek 70 sevaptır diyen satranç oynamak ve oynayanı izlemek de günahtır diyen birisine itibar etmem

0|0
    2|1
  • Kıyamet hacıdan hocadan kopacakmıs. Amin aaaa koyacağım kendininde cematininde az kald8..

1|3
    2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• 70 saatimi onunla ziyan edemem.

1|1
    1|2
  • dinlemedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...