Askerlik şubesine gideceğim. Muayenede neye bakıyorlar? Böyle boxer ile herkesin içinde çıplak kalacak mıyım?

Zorunlu askerlik için yani subaylık filan değil muayenede ne oluyor? Keşke kız olsaydım çok şanslılar. Erkekler lütfen yardım edin tecil için ilk kez olacak :( Askerlik şubesine gideceğim. Muayenede neye bakıyorlar? Böyle boxer ile herkesin içinde çıplak kalacak mıyım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Askerlik şubesinde bana indir dedi komutan pat indirdim kilodu :D adam baktı sağına soluna organımın tamam dedi :) içeride bir sürü de insan vardı

0|0
    0|0
    • Çok utanç verici bildiğin erkeklerin aşağılanması bu şekilde olması bence ☹️

• Kız olsak kimse bir tarafımıza elleyip bakamazdı olay olurdu

• Ne var bunda kizlarda kizlara rahatlikla gosterir takinti yapma

Kızlar Ne Diyor 2

• Sünnetsiz misin

0|1
    0|0
    • Hayır sünnetliyim kestiler yani ne alaka

• Neden çekiniyorsun o zaman

• Çıplak olmaktan herkesin içinde ben üstümü bile değişmem birisi varken

• ne var bunda ya korkma amaaan.. kız olsaydın doğum yaparken bağırırdın erkek olsaydım keşke diye. biz olmak kolay değil

0|0
    0|0
    • Sünnet ol, erkek adam ol, ağlama, döv, asker ol, öldür, vur, kır, utanma bıktım bu saçmalıklardan offf

• Teşekkürler sadece bir anda bu iş bitecek zaten inşallah tanıdık filan çıkmaz bir daha da görmem kimseyi

Erkekler Ne Diyor 7

• Küçüğüm sağlık ocağına yolluyorlar gidiyorsun bişeyin var mı diyor doktor yok diyorsun yana söylüyorsun ahada sana muayene soyunmaca yok, ben komando seçmesinde soyundurdular oda fiziki sıkıntı var mı diye üstün körü ama alış yani hergün milletin içinde soyuncan üstünü değiştirmek için öyle avmde ki gibi kabin yok

0|0
    0|0
    • Tesekkurler ama yapamayacagim askerlik yurtdisina yerlesiyorum bu sadece ilk sefer icin ve son. Tesekkurler.

• aynen öyle olacak moruk :)

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi? Offf

• Off çok fenaymış

• Dokunmasalar bari

• cennet gibi sdjaj

0|0
    0|0
  • Keşke kız olsaydım diyen erkeğin şanlı türk ordusuna girmemesi lazım zaten sen kestir de kurtul.

0|0
    0|0
    • 😅 ne kafalar var arkadas :)

• Ne var bunda

0|0
    0|0
    • Utanıyorum 😔 sadece doktor olsa odada hastane gibi neyse

• Benim için sadece üst kısmı bile çıkarmak fazla ya ☹️

• Orasına bişey diyemem dostum

• muayne askerlik şubesinde degil aile hekiminde oluyo dostum

0|0
    0|0
    • Bizim şubede doktor varmış direk orada yapıyorlarmış giriş katta arkadaş dedi

• Teşekkür edeirm tavsiyen için ama zorla koyun gibi askere alınmak bir de böyle küçük düşürücü şeyler hak etmiyoruz bence ☹️ kız olsak kimse ortalıkta bir tarafımıza bakıp elleyemezdi olay olurdu

• valla bu durumlari bende begenmiyorum keşke daha iyi olsa bigun utancini yenersin insallah👋

• Bune böyle yok gormedim hiç ne şubede nede acemi birligi allah allah şubede sadece boy kilo meslek egitim bilgileri bunlar usta birligi tabib doktor soruyo hastalık ameliyat vs hap ilaç kullananıyormusun diye bu kadar 94/4yaptım yeni geldim ilginç

0|0
    0|0
    • Herkes farklı diyor bazılarının pipisine bakmışlar bazıları saatlerce beklemiş donla bazıları üstünü bile çıkarmamış

Yükleniyor...