Sizin de hiç değer verip karşılığını alamadığınız oldu mu?

Ben hayatım boyunca karsimdaki insana hep değer verdim kirmamaya çalıştım hep sahip çıktım ama karşı taraftan benim yaptıklarımin yarısını bile gormedim😔 sizde de oldu mu? olduysa daha sonra nasıl davranmaya başladınız? Sizinde hiç değer verip karşılığını alamadığınız oldu mu ??

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• herkeze ederi kadar değer ver , fazlası ya da bitarafın ağır basması bu konuda dengeyi bozar;duyguların yerine mantığınıda çalıştırmayı dene, sanat ile uğraştığın için beynin duygusal kısmı fazla gelişiyor , bu sebeple sevsende (muhtemelem sevmiyorsundur) sevmesende matematik soruları çöz, sınav ders önemli değil, hayatının kontrolü ve gelecekteki mutluluğun için şart bu, yapmazsanda hep açı çeken taraf genelde sen olursun.

1|0
    0|0
    • Çok haklısın çok güzel yazmissin teşekkür ederim 😊 kafamin icinde dönen saçma sapan şeyler var bilmiyorum ne yapacagimi

• 😇😇 ☺😊😇😉😘😚🤓😎🤠

• 😊😍

En İyi Kız Görüşü

• ah knkam ah. her ilişkide illaki bir taraf bunu yaşıyor. birisi illaki hakkettiği değeri alamıyor. buna rağmen çabalıyoruz. ama boş sadece kendimizi kandırıyoruz. üzülen sadece biziz. bilmiyorum. bunu bile bile devam eden de biziz. hakediyoruz aslında.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Oldu tabi. Ama bunlar insana hep tecrübe hep ders.

1|0
    0|0
  • Ooo çok oldu

1|0
    0|0
  • Karşılık almak için değer vermedim hiç

1|0
    0|0
    • Doğru fakat karşılık alamayinca çok kötü oluyor insan

• Oldu evet.

1|0
    0|0
  • Değer verdiğinle değil sana değer verenle ol geçmiş geçmiştir😉

1|0
    0|0
    • Haklısın ama yasanmisliklar sknti oluyor

• Napcan ölcenmi intiharmı etcen bazı gerçekleri kabul etmek gerekiyor millet kırk sene aynı yastığa bas koyuyorda boşanıyor senin derdin neki

• Ya tabiki intihar felan Allah korusun öyle bişey yapmamda. anılar sknti :/ neyse yapcaz bişeyler. haklisin

• Zamanla alışırsın. :D

1|0
    0|0
  • Şimdi kimseye değer vermiyorum artık

1|0
    0|0
  • hikayemi bilsem oturur ağlarız. o derece oldu. madem verdiğin değerin karşılığını almıyorsun. yol ver gitsin ya. için kan ağlasa bile ver o yolu.

1|0
    0|0
    • Kolay olmuyor işte malesef yılların hatrina susuyorsun

• kafamda bitirdim. mantık kur. onun için ölürsün ama. o senin için bir bok yapmaz öyle mi. çok değer veriyorsun ama o seni takmıyor değil mi. bende buraya başladım. gerçi yeni başladım xper hala 1. ama değişik şeylerle uğraşıyorum işte. ona yazma ihtiyacı hissetmiyorum meşgulüm artık. ve geçiyor filimde izlerim bak

• Bende buraya gelince kafam dağılıyor konusmuyoruz bile ben aramadikca o çok nadir arıyor zaten 😔 öf bilmiyorum 4 senelik sevgi sonuçta kolay unutulmuyor çok şey yaşadık iyi kötü çok sey

• bende üzmeye başlayınca değer görmeye başladım ilk başta bende senin gibiydim

1|0
    0|0
  • Ben hiç bir zaman sonra verdiğim değerin karşılığını alamadım alamıyorumda

1|0
    0|0
    • Ya sen ne güzel bir sansın böyle ya ne güzel
      Rabbim seni hiç bir zaman zorda darda koymasın Rabbim her zaman hakkını hak eden insanlarla karşılaştırsın verdiğin değeri hak edecek insanlar la karşılaştırsın aynı benim gibisin sen varya

• Karsidaki kisi verdigin degeri haketmiyor ise kendi degeri ile birakmak en iyisi.

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • kımseye o kadar deger vermeye hak gormedım

0|0
    0|0
  • Herkesin olmuştur elbette.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Hep oluyo binbir türlü anlam yükleyerek aşırı değer vererek seviyorum ve yine kaybeden taraf benim. Benim gibi olanlara selam olsun ✋🏽

1|0
    0|0
  • Oldu.

1|0
    0|0
  • Degrr verdim sirtimdan vurdu ya sonra konusmadim sonra tekrar konustum Şu an iletisimimiz yok koptu eyer kopmasaydi ona sirt bicaklamayi kendi yontemlerimle odetecektim 😅

1|0
    0|0
  • Hep oluyor

1|0
    0|0
  • elbette

1|0
    0|0
  • kırılması gerekenleri kırıcaksın...

1|0
    0|0
  • Olmaz mı...

1|0
    0|0
  • Cookk 😐

1|0
    0|0
  • Evet olduu.

1|0
    0|0
  • ilgisizliği göze aldım fazla değer verdim ama yine kaybeden bendim

1|0
    0|0
  • Oldu

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Hemde nasıl. Kime ne fedakarlık yaptıysam minnacık bir teşekkürü çok gördüler. Ama çok fedakarlık yapana çok değer verilseydi yıllardır tarla süren öküze bıçak sürülmezdi.

1|0
    0|0
    • o kadar haklisin ki çok güzel söyledin teşekkür ederim 😊 herkes ederi kadar

• Oldu

1|0
    0|0
  • senin kalbini delecek, hep sevecekler sanacaksın ama bazen böyle olmaz işte. hayat bu. olur böyle insanlar.

0|0
    0|0
  • olmaz mı hiç 😔

1|0
    0|0
  • oldu ben de verdiğim değeri geri aldım şu an daha iyi

0|0
    0|0
  • Aynen 👍

0|0
    0|0
  • Oo tanıdığım insanlarla yüzde 80 yaşadım bunu