Gitmek cozum mudur her zaman?

birinden uzaklasmak istediginiz de herseyinizi hesaplarinizi siler kapatir misiniz?
yoksa ben her anlamda gucluyum bunuda atlarim bir sekilde dermisiniz?
gitmek cozum mudur her zaman?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmek kisminda hesaplari kapatma durumu bana sacma geldi acikcasi... gitmek herseyi arkada birakmak icin aklinizda yasantinizdan o kisiyi cikarmak gayet yeterli bence... bazen herseyi birakip gitmek konusuna gelince evet uzun bir tatile cikip once kendimi bulup sonra kaldigim yerden devam etmek gayet basarili oldu benim icin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kafanı da yanında götürüyorsun köpegimi araba ezdiginde üzüntüden Fransa ya gitmistim Louvre müzesinde cirit atarken hızlı yurudugumu fark ettim kopegim olsa o da benimle hızlı yururdu diyip aglamaya basladım, nereye gidersen git canında olan her neyse ayak seslerini özlüyor ve biliyorsan yer yön fark etmiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• değildr

2|0
    0|0
  • Uzaklaşma sebebi önemli, temelli gidilecekse, yine de engellemem. O'nu umursamadan devam ederim buradaki yaşantıma, o var diye silip gitmem her şeyi...

0|0
    0|0
  • gitmek çözecekse biri gidecekse buralar gitsin sen gitme- Feridun Düzağaç

1|0
    0|0
  • Kalabilmek çözümdür.. Herkes gidebilir..!

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • Her zaman değilde bazen çözümdür

1|0
    0|0
  • Güçlü durmak lazim

1|0
    0|0
  • Asla kendi kabuğunda çözerim biter

1|0
    0|0
  • aklını gönlünü bırakıp gidebiliyorsan kolaydır yoksa mekan değiştirmek bir işe yaramıyor

1|0
    0|0
  • Gitmek mücadele edemeyen cesareti olmayan insanlar için basit bir çözüm evet

1|0
    0|0
  • Bazen gitmek iyidir. ama kimse bir yere gidemez. herkes yaşadığı hayattan kaçmak ister. lakin ellerimiz ayaklarımız zincirle bağlanmış gibi hissederiz. Ailemiz dostlarımız bizi bağlayan şeyler bunlardır. hayatın kendi hesabı vardır. Boşuna hesaplar yapmamak gerektiğini ögrendim.

1|0
    0|0
  • atlatırım ben alıştım zaten kaybetmeye

1|0
    0|0
  • Bazen

1|0
    0|0
  • bazen gitmek gerwkir

1|0
    0|0
  • gitmek zayıflıktır.

0|0
    0|0
    • boyle canin daha cok aciyorsa

• Acı seni güçlendirir. Bu her yerde aynıdır mesela spor yaparsın baldırların ağrır acır değil mi? ama bir süre sonra aynı spor aynı acıları vermez.

• Kalıp son ana kadar savaşirsin. elinden geleni yaparsin yapacaj birşey kalmayınca o zaman çözüm olur.

0|0
    0|0
  • Gitmek hiçbirzaman çözüm değildir kaçıştır

1|0
    0|0
  • Asla giden taraf ben olmam..
    daima güclü tarafi tercih ederim ve etmisimdirde hayatimda.. yengilgiye zaten asla gelebilen bir insan degilim ve olamadimda..

0|0
    0|0
  • Hayır direk onu heryerden engellerim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 5

• gitmem gerekiyorsa giderim ama hiçbir hesabımı kapatmam neden kapatıyım ki zayıflıktır bu hesaplarım açık kalır gerek paylaşım gerek stalk hepsini yaparım ama kazanan ben olurum :)

1|1
    0|0
    • Tebrik ediyorum sizinle dertleşmek isterdim yaram büyük

• hakanmisin nesin
      ne abazasin mk
      gelene gecene yaziyosun kaybol

• Asla yani tamam tetikler ama senin bitirmen lazım ondan değil kendinden kaçman lazım

1|0
    0|0
  • çözüm değil

0|0
    0|0
  • Cozum degildir bazen gittiginde daha cok hatirlar yarani daha cok kanatirsin. Ama bazen gitmek oyle iyi gelir ki insan kiymet anlar..

0|0
    0|0
  • Gitmek herzaman çözüm değildir. Zamana bırakmak tir. Oda çok acı veriyor ama başka birşey gelmiyor ki insanın elinden

0|0
    0|0
Yükleniyor...