LÜTFEN ACİL BAKIN?

Eskiden flörtleştiğim biri vardı kavgalı ayrıldık engellemiştim ama en yakın arkadaşıyla takipleşiyoduk hala. Şimdi arkadaşları takip isteği atıyo noluyo anlamadım. Takip eden arkadaşında onun da fotoğrafları var. Benim hesabım gizli ama görmek istese zaten takşpte olduğum arkadaşından görürdü. Bu nasıl bir saçmalık ya?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl düşünceye sahipsiniz hiç anlamıyorum kendinizi bu tip şeylere takıp kendinizi üzüyorsunuz ya bir duruşunuz olsun bari kavgalı ayrılmışsınız eskisi gibi iyi olacağına varıp birde bunların derdine düşüyorsunuz takip işleri engelleme işleri falan çok garipsiniz..

1|0
    1|0
    • Ne iyi olması niye celallendin arkadaşım... Olayın saçmalığını ve tuhaf gelmesini belirttim bir beklenti içinde değilim. Kendimi üzdüğüm falan yok sen çok yanlış anlamışsın konuyu :/

• Konuyu yanlış anlamadım şunu dile getirmeye çalıştım eski sevgilinden ayrılmışsın ve olmuş bitmiş o yoluna sen kendi yoluna bu kadar basit yok ayrıldım şunu yapmış bunu yapmış engellemiş takip etmiş falan filan anladınmı bunu tek sana değil burada gördüğüm kızların çoğu aynı şeyleri yapıyor bu tip şeyler için takılmayın. ;)

• Öyle bir saçmalık işte.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• E onunla alakası olduğunu nerden çıkardın? Demek çocuk kendi isteğiyle takip atmış sana.

0|0
    0|0
    • Özellikle onun arkadaşları art arda atıyo... Nerden esip takip ediceklerdi

• İşte ben de bunun garipliği yüzünden böyle bir soru sordum bir empati kursanız anlarsınız herhalde

• Empati kuruyorum ve onunla alakası olduğunu hiç sanmıyorum

Yükleniyor...