Polisin dışında ne yapardın?

Eskiden sevdiğin kişi telefonunu hacklese ne yapardın? Sizlere yemin ederim ki uydurmuyorum. Nerde, ne yazdığımı ne yaptığımı herşeyi görüyor? Kendisi telefon sektöründe çalışıyor!

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Bu senin dediğin Cipiares yerleştirilmiş dinleme arzusu bu kanun olarak suçtur ve cezası çok ağır üst gruptadır. Hack başka birşeydir bunu site araçlarıyla üretilen üretilen dosya haline geitirip sistemine monta etmektir ve rahatlıkla bazı konumları ele alıp kontrol etmektir.

Senin yapman gereken şey polise başvurman gerekir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Önce biraz yazısmalarımda fake bilgi verip dalga geçerdim onunla :D sonrada telefona bir format atıp yoluma devam ederdim

0|0
    0|0
    • hey Allahım ya tam bir bela

• Mesela yazısmalarında bir anda hareket çeken bir el gönderip naber "eski sevgilinin ismi" falan yazsan cok hos olmaz mıydı :D

• Bilişim sektörüne sorardım bilisimcilere

0|0
    0|0
  • Bunuda görüyorsa nasıl yapıldığını bizede öğret la 😁

1|0
    0|0
  • Telefonu sıfırlarım

0|0
    0|0
  • Git adliyeye şikayet et

0|0
    0|0
  • Telefonuna format at bütün bağlantılar sıfırlanır

0|0
    0|0
  • sen de herşeyini değiştir bütün numaralar ağlar falan

0|0
    0|0
  • iphone kullanıyorsan yapar

0|0
    0|0
  • amacını sor

0|0
    0|0
    • ilgilenmiyorum onunla

• tamam amacını sor acık acık söle ilgilenmediğini rahatsız etmeye devam ederse polisten başka çare yokt

• git format attır telefonuna

0|0
    0|0
    • Tam bir ruh hastası

• malesef var oyleleri git format attır telefonuna hattınıda değiştir

• Yazilim muhendisi olarak bunu el atmadan anlatamam. Sen en iyisi bir telefoncuya git

0|0
    0|0
  • şikayet et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Polise gitmen lazım ama ya sana zarar vermeye çalışırsa? Belli ki adam manyak dikkatli olman lazım

0|0
    0|0
    • evetttt hasta

• Dikkatli ol o zaman sana zarar verecek duruma gelirse adliyeye veya savcılığa da başvurabilirsin

• Uuuuu ekşınlara bayılırım. Birşey yapmam telefonu kafasinda kirarim sadece

0|0
    0|0
    • sorun değil artık çünkü ilgilenmiyorum vede tipim değil kendisi. Parasıyla Adam olduğunu sanıyor

• Hmm o tip biri de geldi geçti benim hayatimdan. Tırt sadece komikler. 😃

Yükleniyor...