Akıl verir misiniz?

Selâmün aleykum arkadaşlar ben mühendislik 1. Sınıf öğrencisiyim liseden sonra bir sene hazırlanarak bu bölüme isteyerek geldim ama dersler beni çok zorluyor 1. donem alttan derslerim kaldı bu dönem de artacak diye korkuyorum ağzım gözüm yara oldu stresten okulu bırakmayı düşünüyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana biri akıl versin lütfen böyle sorunlar yasadinizmi

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçli biri olarak, sana şöyle söyleyebilirim iyi bir yerlere gelmek kolay değil. Herşeyin bir zorluğu vardır ilk bölüm sınıfındasın tabi ileride daha zorlaşacak ama bunları başardıktan sonra zor değil de kolay olacağını kim söyledi?

Bunları kendine sorgulamalısın ileride daha iyi olmak için devam etmeni tavsiye ederim zor olabilir herşey zordur Ağustos'un ortasında fırının içinde ekmek üretmek kolay değil dimi ama :) devam et. ;)

0|0
    0|0
    • Okulda 7. 8. Senesi olan insanlar var. Onları gördükçe gerçekten iyice motive düşüklüğü oluyor ister istemez. 4 sene de mezun olan da var tabiki. Ama benim daha 1. sınıftan alttan dersim kaldı. Bunun da etkisi var. Tabi ki hiç birşey kolay değil deniyorum inşallah başarırım Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Yaşamaz olur muyuz 1. Sınıf kolay yine, 3 en zoru oluyor genelde. Yani bütün bölümlerde en zor sene 3. Sınıf oluyor. Ben ilk başladığımda rahattım ama sonra 2. Sınıfta senin gibi olmaya başladım, okulu bırakmayı falan düşünme sakın. Ne kadar zor olsa da bitecek çünkü bunun daha yaz okulu falan var

0|0
    0|0
    • İşte bitecek bir gün elbette ama psikolojik bozuldu gerçekten bilmiyorum teşekkür ederim yine de

• Ya pes etmek değil ama ne bileyim çok çalışıyorum ama olmuyor buda beni ister istemez etkiliyor. Teşekkür ederim:)

• Zamanla taşlar yerine oturacak merak etme :) rica ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• 1. sınıftasın. Kaybedecek pek birşeyin yok bence. Bırakıp daha mutlu olacağın bir bölüme yönelebilirsin

0|0
    1|0
  • Sevdigin bir bölüm ise oku tabii ki çünkü üniversitede alttan ders birakmayan gormedim ben 😊

0|0
    0|0
  • Zorluklar gelip geçicidir. Onları kabullenirsen eğer herşey kolaylaşacaktır

0|0
    0|0
  • Hngi muh.

0|0
    0|0
  • yasadim tabi hatta sen gibi hep stresliydim.. panik atak oldum asiri sinir ve stresden alttan dersin olsun nolcak dert etme 1 sene uzasa ne olur dert etme senin sagligindan onemli degil.. halledersin sen takma kafana bu kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• okulu bıraktıktan sonra yeniden mi hazırlanacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...