Bu yaşımda elma şekeri, renkli lolipop şeker, pamuk şeker alıp yiyorum ve çok seviyorum benden başka varmı?

Gizli Üye
 Bu yaşımda elma şekeri, renkli lolipop şeker, pamuk şeker alıp yiyorum ve çok seviyorum benden başka  var mı..?

Aralarında en sevdiğimde bu özellikle renkleri beni hasta ediyor😀ben normalmiyim arkadaşlar?
Bu yaşımda elma şekeri, renkli lolipop şeker, pamuk şeker alıp yiyorum ve çok seviyorum benden başka varmı?