6. His olabilir mi?

zehmerr5034
Arkadaşlar biz bir falcı veya medyum bilmiyorum tam olarak ne olduğunu adam annemin geçmişini eksiksiz bildi bu konuda cinler haber uçurmuş olabilir ama gelecek hakkında birşey dedi senin erkek çocuğun olacak dedi ve annem hamile ve galiba çocuk erkek ve benim gelecekte yurt dışında yaşayan çok seyahat edeceğimi söylemiş ve benim dünyayı gezmek gibi bir hayalim var adam İSALAMA düşkün kardeşimin adı Muhammed adı duyunca adına kurban olurum dedi adamın 6. hissi kuvvetli olduğu için olabilir mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Bu arada bir kadın var iş kadını ben evlenmem diyordu adama gittikten sonra adam 2017de evlencen demiş kadının yarın nişanı var
6. His olabilir mi?