Bir bacağım öbür bacağıma göre kalın ne yapabilirim eşitlemek için ?

Gizli Üye
çok fark yok belli bile olmuyor ama yandan bakıldığında , sağ bacağım kaslı yani dizimin üstündeki baldırımın eğimli gitmesi gerekirken birden bir şişkinlik ile gidiyor yani kas var . sol bacağım ise normal . iyice takıntı yaptım sağ bacağımı nasıl düzeltebilirim oradaki kası nasıl eritebilirim ? bir de spor salonunda bacak hareketlerini yoğun bir biçimde yapıyorum , sol bacağım normal sağ bacağım kas yapıyor ya ne yapıcam ben kas yapmadan eritmek için ?
Bir bacağım öbür bacağıma göre kalın ne yapabilirim eşitlemek için ?