Tekstil atölyesi kurmayı planlıyoruz, bunun için ne gereklidir...?

tekstil atölyesi kurmayı planlıyoruz, bunun için ne gereklidir?gerekli makineler nelerdir, en az kaç tane olmalıdır, maliyeti ne olur? bilen, gören, duyan varmı...

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Başınıza bela aramayın. İflas etmiş yüzlerce tekstil atölyesi var. İkinci elde çok ucuz makinalar satılıyor. Kullanılmış makina satın alırsanız yeri merkezi Unkapanı Plakçılar çarşısı..İMÇ...Batık müşteri arayan bir çok hazır atölye var...yarı fiyatına satın alınıyor...Kurmaya uğraşmak gereksiz...Çağlayanda araştırın..

• bu atölyeler neden batıyo?

• Öncekileri Göster
    • ben şuanda iş güvenliği firmasındayım. şuan ürünleri dışarı yaptırıyoruz 3 aylık vademiz var. güendiğim olay bu zaten firmalarla bağlantı halindeyiz zaten sadece benim şuan çalıştığım yer gibi 5 firma olsa ihya oluruz

• Hiç yatırım yapmana gerek yok. Çağlayanda bir uygun atölye bulun.Aaldığınız işi pazarlık usulü onlara yaptırın ...Arada ne kalırsa sizin..Kalite kontrolü çok önemli...ve tabiiki ödeme konusu..

Erkekler Ne Diyor 5

• benim arkadaşımların var.kasım ayında atölyeyi kapatıcaklar.istiyosan sizi onla irtibata geçiriyim siz devralın

• nerde atölye ve neden kapatıyolar?

• arkadaşın baba yok.kendisi,abisi ve annesi yürütüyor işleri.abisi hasta.kapatıcaklarmış işi kasım gibi.atölye bağcılar tarafında oluyor sanırım

• bu iş için elindekini kaybeden birçok insan var ama bunun yanında kazanan da iyi kazanıyorÖncelikle bu işte tecrübeli birini bulun

• Herşeyden önce müşteri gereklidir.

• çalışma zorunlugu olan kızlar vardır iş yerinde göz kırparsın , bilerek ayagına basarsın zavallı gitse olmaz kalsa adam hena hızlı , kadının çalışması harbi zor yani hele konfeksiyonlarda:):):

• iş kurucusu ben olduğum biyerde herhangi birine sarkıntılık yapan adamın anasını ağlatırım.

• Öncekileri Göster
    • tamam...

• ok

• çok güzel hesap yap tekstil çok farlıdır birden çok zengin olursun birden hayatın boyunca çalışsan ödiyemiyecegın borcun olur çok ince hesap yap

• yapmaya çalışıyoruz bakalım

• inş sonu hayırlı olur

• inşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...