Tekstil atölyesi kurmayı planlıyoruz, bunun için ne gereklidir...?

tekstil atölyesi kurmayı planlıyoruz, bunun için ne gereklidir?

gerekli makineler nelerdir, en az kaç tane olmalıdır, maliyeti ne olur? bilen, gören, duyan varmı...

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• Başınıza bela aramayın. İflas etmiş yüzlerce tekstil atölyesi var. İkinci elde çok ucuz makinalar satılıyor. Kullanılmış makina satın alırsanız yeri merkezi Unkapanı Plakçılar çarşısı..İMÇ...Batık müşteri arayan bir çok hazır atölye var...yarı fiyatına satın alınıyor...Kurmaya uğraşmak gereksiz...Çağlayanda araştırın..

• Hiç yatırım yapmana gerek yok. Çağlayanda bir uygun atölye bulun.Aaldığınız işi pazarlık usulü onlara yaptırın ...Arada ne kalırsa sizin..Kalite kontrolü çok önemli...ve tabiiki ödeme konusu..

• ben şuanda iş güvenliği firmasındayım. şuan ürünleri dışarı yaptırıyoruz 3 aylık vademiz var. güendiğim olay bu zaten firmalarla bağlantı halindeyiz zaten sadece benim şuan çalıştığım yer gibi 5 firma olsa ihya oluruz

• Çözüm yok. Hiç bir firma peşin ödeyip elbise diktirmiyor..mallar dikilip gidecek parası gelirse canımız isterse paranı veririrz...3 ay 5 ay 6 ay keyfimize bağlı...Bir çoğu hiç gelmiyor..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Herşeyden önce müşteri gereklidir.

• çalışma zorunlugu olan kızlar vardır iş yerinde göz kırparsın , bilerek ayagına basarsın zavallı gitse olmaz kalsa adam hena hızlı , kadının çalışması harbi zor yani hele konfeksiyonlarda:):):

• ok

• tamam...

• şaka şaka ama iş veren batron oldugunda pek bişey olmuyor, sen üztüne alınma ve seni bilmemde, benim patronum kadın odasına vcagırdı ve sesini yükselytmeye kalkınca , aldıgı cevap şu oldu ne işsin sen sana ne olduda bukadar kudurdun hiç bişey yapamadı ve ben o kadını eninde sonunda yalanla dolanla kandırdım ve ... oluduktan sonra patronuna selam söylemesini söyledim ve onu birdaha görmedim ::):):

• Öncekileri Göster
  • bu iş için elindekini kaybeden birçok insan var ama bunun yanında kazanan da iyi kazanıyor

Öncelikle bu işte tecrübeli birini bulun

• çok güzel hesap yap tekstil çok farlıdır birden çok zengin olursun birden hayatın boyunca çalışsan ödiyemiyecegın borcun olur çok ince hesap yap

• inşallah

• inş sonu hayırlı olur

• yapmaya çalışıyoruz bakalım

• benim arkadaşımların var.kasım ayında atölyeyi kapatıcaklar.istiyosan sizi onla irtibata geçiriyim siz devralın

• arkadaşın baba yok.kendisi,abisi ve annesi yürütüyor işleri.abisi hasta.kapatıcaklarmış işi kasım gibi.atölye bağcılar tarafında oluyor sanırım

• nerde atölye ve neden kapatıyolar?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...