Doğruluk-cesaretlilik oyununda yaptığınız en ... :P

hani şu doğruluk mu cesaretlilik mi oyununda yaptığınız en çılgınca şey neydi ? :P

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eren diye arkadaşıma pandik atmıştım.

Erkekler Ne Diyor 20

• Bana yaptirilan en abest sey Masturbasyon yapmami istemişlerdi. Tabi 3kiz 3 erkek herkes ciplaktik cokta abest kacmamisti o yuzden :) ama benim o gece yaptirdiklarim yuzunden sabah herkez kipkirmiziydi :D

• En iyi kız arkadaşımı dudaktan öpmüştüm :) garip bir duygu

• 1. kattan atladım.

• Öpüşmek birde soyunmak :D

• pipimi açmıştım :P

• bi kız doğruluk dedi bende dedimki mastürbasyon yapıyormusun?kızardı ve nadiren demişti. 7 kişi filan oynuyodu baya gülünmüştüüü.. :))

• burda söylenmez :)))))

• şişeyi yut dedim

• 10 saniye nefesimi tutmuştum çok çılgıncaydı

• lisedeyken okul kapısından içeri giren 5 inci kişiye kız erkek fark etmez teklif edecen dedilerbi erkek arkadaşım oluyordu az daha :D

• kızı ellemek

• Çok oynadığım bir oyun değildi.

• Oynadım ama öyle bir çılgınlık yaptırmadılar bana :)

• tee çocukken oynamıştım unuttum ne yaptığımı

• 17 yaşınadydık ve ben penisimi göstermişdim

• Nerde bende o şans lan bizdekiler hep git kızı öp derde bana kız düşmedi hiç :D

• bak aklıma geldi adiler...ortaokul son(8.sınıfta) bir kızın kucağına oturtmuşlardı zıplatmışlardı 10 kere.

• Öpmek olmuştur heralde :)

• kesinlikle burda söyleyemem :)

• kız arkadaşa penisimi ellettim :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Pek oynamadım; oyun adı altında bütün pislikleri yaptırmaya çalışıyorlar :)

• okul yıllarında, ne bilim böyle pis bir oyun oldugunu bana cok ters bir soru sordu kızın biri bende ne diyon sen haa diyip sacını basını yoldum kızın ilk ve son oynayışım oldu. herkesn kaldırabileceği oyun değil.

• Derste hocanin perugundan sac teli koprmistim

• hep cesaretlık derdım :P çok cesaretlıyımdır de . yoldan gecen erkegın yanagından öpmustum boku bokuna :P

• bir kızı tokatlamak :D

• hep doğruluk dediğim için çılgınca bir şey başıma gelmedi ama cesaret diyen arkadaşlarımın sapıttığına şahit oldum. sanırım zaten bu yüzden hiç cesaretlik demedim.

• Hep doğruluğu seçtim

• 5. sınıfta falandım sevdiğim çocuğun yüzüne onu sevdiğimi söylemiştim. Daha çılgıncada bişey yaptıramazlar yapmam :D

• gıcık sorular soruluyo :))

• hic oynamadim

• Ot yemiştim.O zaandan sonra matematik dehasıyım:D

Yükleniyor...