• Sor
  • Bence

Iphone 4 fiyatı evkurda ne kadar?

kredi kartı kullanmıyorum pesin param da yok. telefonum donuyor ve android değil. iphone 4 alacagim evkurdan, taksitleri ne kadar ben bakamıyorum... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ev kur değil ev dağıtan. Dışarıda alacağın 1000 liralık ürünü 1350 liraya veriyorlar. Kendilerine gelişi de 800 lerde. 200 lira kar yetmiyor belli ki acayip bir faiz koyuyorlar. Iphone 4 1700 lira ise normalde orda 2000 civarına alırsın belki daha fazla taksiti uzun vadeli yaparsan faizi çok olur. Bence aylarca ona o kadar para verilmez. Faturalı hatta geç ve operatörüne göre ortalama 6 veya 8 ayda düzenli ödersen kredi kartsız tesisler. Veya o kadar bekleyemem dersen vodafoneda yeni de geçsen faturaliya %50 kredi kartına taksit kalanı faturana taksitle yansır. Mesela bin liralık telefon için 500 liralık bir kredi kartı bulursun çevremden kalan beş yüz lirayı da faturanla taksitle ödersin. Neyse uzun lafın lirası ben olsam kredi kartsız taksitle almam. Kart olunca daha az faiz oluyor.

Erkekler Ne Diyor 9

• evkurdan bir şey alınmaz

• herkes küçükken minderden ev yapardı ben iphone kullanarak malikane yapardım,bizimkisi de böyle bir zenginlikti işte.annemin ayakları üşüyünce kışın imac falan alıyo ayağının altına ısıtıyor garibim.bizde böyle bir delikanlıyız.iphonu da iyi biliriz !

• valla ben s3 alcaktım orda 1.700 dediler :D ben tavsiye etmiyorum.

• banada 1.800 dediler hep kazıkçı

• Evkurdan alma 1000TL lik telefona 1400-1500 verirsin.

• ikinci el arkadaşın ya da tanıdık değilse sakın alma başın ağrır..

• evkura baktım iphone 4 yok. iphone 4s ve iphone 5 var.fiyatlar iphone 4s=120x24 ayiphone 5= 133x24 ay şeklinde. ayrıca iphone 4 2. el piyasası sanırım 500-600 tl. ben iphone 5 aldım önceki telefonum iphone 4s i satabilirim :) evde duruyor :)

• evkurdan alma tatlım en az 100 200 tl fazla ödersin benden söylemesiii

• Turkcell hattın varsa uygun taksitlerle faturana yansıtıyorlar. EVKUR filan hikaye. kazık faiz var.

• EVKUR'un bir temsicisi var galiba pek memnun olmuş acı gerçekten.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...