• Sor
  • Bence

Alkol oranı en yüksek bira hangisidir? Ne kadar kafa yapar?

alkol oranı en yüksek bira hangisidir? ne kadar kafa yapar?

Güncellemeler:
extraların tadı iğrenç bi de biralarda dedim örneğin dark mı pilsen mi light mi...
tadı güzel olsn kafa yapsın efes pilsen hakkında ne düşünüyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Alkol oranı en yüksek biralar piyasada ekstra diye satılanlardır. Her markanın esktra birası vardır. Standart biranın alkol oranı %4,5 iken ekstra biraların alkol oranı %7,5 civarıdır. Kafa yapması ise insandan insana değişir. Kişinin yaşına kilosuna bu güne kadar aldığı alkol oranına göre değişiklik sergiler. Çünkü bünye sık sık alkol alıyorsa direnç oluşur ve daha fazla alma ihtiyacı belirir. Buna da madde bağımlılığı denir. Bu güne kadar çok sık alkol tüketen biri değilseniz size önermem bir şişe ile kafayı bulursunuz.

• yok almadın 47 kiloyum ve yasımda küçük

• Öncekileri Göster
    • 2ay

Yanlis. Duvrl dir. Yuzde 8 dir

• 6gün

Hiçbişey olmaz bu yaz başladım koca bir Corona bir de bomonti bitirdim bir b*k olmadı o kadar cüsseli adam da değilim ha bünyemde o kadar güçlü değil sadece hafif uyku bastırdı o kadar küfe müfe olmazsın yani iç iç

Erkekler Ne Diyor 25

• absint... yeşil bir alkollü içki fena bir şey ama

• 2ay

biramı kardeşim o.. Öldürüceen kızı..:)))

• 2ay

bira değil alkollü içki

• ROM, en iyi kafa yapan içki, alkol oranı en az %40 olur.

• tekelin kendi birası vardı galiba yüzde 8 alkol var galiba ama tam emin değilim :) ekstrada iyi yapar benim kafam 3 tanede kırılıyor şahsen :D

• 2ay

Bira ile kafa arayan gencin dramı daha sert bişeyler al

• 2ay

Duwel

• 2ay

Budwiser iyidir.

• 2ay

Bud bence de en iyisi.

• Hem alkol oranı yüksek istiyorsun, hemde Extraları beğenmiyorsun bu ne çelişki ? :) O zaman sen en iyisi Efes Alkolsüz iç.. 100 tane de içsen kafa yapmaz rahat ol. ;)

• 3 5 kadar kafa yapar.

• Tüm biraların extraları. ;)

• Böyle bilen bilmeyen yazıyor ya gülerek okuyorum :DHerkes tutturmuş absinth gidiyor, okuduğunuzla değil bilginiz ile yorum yapın.Kafa yaşamak istiyorsan, Tekila sana yardımcı olucaktır emin ol ama araştırırsan değişik alkoller ile sert bir karışımlarda elde edebilirsin

• yüksek alköl fiçıyı denemeni isterim

• zaman aralığı önemli votka her zaman tek geçerim içimi temiz çarpılmak istiyorsan viski rakı dene

• Efes Extra

• 2ay

kırmızı tuborg %8 alkol içinde bide votka var tadı acıdır ama limonla içile bilir

• Al 2 tane sıcak extra ic bakım nasıl kafa yapıyor denemesi bedava cunku ben herzaman yapıyorum tabi ice bilirseniz sıcak:))

• Şu anda piyasada gördüğüm en yüksek alkollü bira Aportel Brau diye alman birası... %7.9 alkol oranı var.Ama tadı her bira gibi acı...Ama tadı güzel bir bira istiyorsan Bomonti dene... İçmeye doyamazsın. %4,5 alkol oranı var...

• Tuborg Kırmızı alıyorum ben iyi oluyor. Bu arada tadı güzel olan içki pek yoktur. Ama 2 shot tekila 2'de tuborg attınmı kafan güzel olur.

• bu alemde bağlamaz bizi ne alkol ne extacyi :))

• oran etkılemez sen bardak sayını 10 yap anlarısn

• valla düz birayı hızlı için kafa yapıyordarkın tadını seviyorum ama dark olması yüksek alkolle ilgili değil, bambaşka birşey ve süperkafayı bulmak için sek vodka shot veya tekila shot tavsiye ediyorum :)şu yeşil mi kırmızı tuborgmu ne vardı bir zamanlar, bilmem ne kadar kafa yapar.Sen hızlı iç, kafa yapıyor, gerisi yalan.

• iki şişe birayı fondip yap gerisin geriye gelir :)

• İzafete selam efese devam

• efes extra vodkalı bira.

• gecen gün votka bira yaptım kustum ben :D

• 2ay

Zıkımın kökünü iç.

• Yabancı biralar da mevcut ve alkol oranları çok daah yüksek olabiliyor, yerli biralardan.

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...