Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Takıntılarımız.......

Gün içinde takıntılarınız var mı? Mesela benim sürekli gözlük camımın temiz olmasına dikkat ederim ve ellerimin kirlenmesini hiç istemem sürekli temiz olmasına dikkat ederim.

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• yazım ve imlaya dikkat etmeyeni takarım. diksiyonu bozuk olana takarım. yanlış yazılmış tabelaları söktüresim gelir. ör : pıçak pilenir. ha bir de şimdi görme engelli vatandaşlarımız için yapılan kaldırımdaki sarı şerite basmamaya azami gayret gösteririm. telefon en az 2 kez çalmadan açmam...lavaboya sıcak su dökmem çarpılırım alimallah.

0|0
    0|0
    • Yalnız bu yazıyı yazarken cümleye büyük harfle başlamamışsın. :D

Kızlar Ne Diyor 11

• takıntım yok varsa da ben bilmiyorum

0|0
    0|0
  • çikolata yerken yanında mutlaka su içerim.

her uyandığımda ayılmak için aynı şarkıyı dinlerim.

0|0
    0|0
  • Bu el yikama takintisi bir cok kiside var.

0|0
    0|0
  • takıntım yok

0|0
    0|0
  • Ayakkabı temizliği takıntım var

0|0
    0|0
  • takıntım yoktur aslında ama her gece neskafe içmek diyebiliriz

0|0
    0|0
    • ooo ona bakarsan noktadan sonra da büyük harfle başlamamışım. üç nokta yerine iki nokta koymuşum. al işte şimdi de buna taktım bak :)

• bilgisayardan kalkınca mutlaka elimi yıkarım

0|0
    0|0
  • ellerimi çok yıkıyorum ya ... bir de dişlerimi çok fırcalıyorum

0|0
    0|0
    • Bende de diş fırçalama huyu vardı yediğim her şeyden sora fırçalardım :D

• tabi dikkat edecen gözlük camına, neden diye sorarsan çünkü o gözlük:D bide buna takıntı demişsin be ya:D ha konuya dönecek olursak obsesif kompulsif hastalığından muzdarip bir annem var. dünyada görüp, görülebilecek her takıntı onda olduğundan otomotik olarak benimkiler de arada kaynıyo:D galiba saçmalıyorum neyse tamam sustum..:D

0|0
    0|0
    • pardon dostum diğerini göndermediğimi sanıyordum, lanet olsun işte bunda nefret ediyorum.

• Evden çıkarken kapıyı kitledikten sonra anahtarı ileri geri oynatırım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senle aynı öğrenci evinde yaşasak çok kavga ederdik ha . :) benim hiç takıntım yok arkam da tam bir yıkım bırakırım pasaklıyım

0|0
    0|0
  • sigara paketim bitmeden yeni paket alırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...