Takıntılarımız.......

Gün içinde takıntılarınız var mı? Mesela benim sürekli gözlük camımın temiz olmasına dikkat ederim ve ellerimin kirlenmesini hiç istemem sürekli temiz olmasına dikkat ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yazım ve imlaya dikkat etmeyeni takarım. diksiyonu bozuk olana takarım. yanlış yazılmış tabelaları söktüresim gelir. ör : pıçak pilenir. ha bir de şimdi görme engelli vatandaşlarımız için yapılan kaldırımdaki sarı şerite basmamaya azami gayret gösteririm. telefon en az 2 kez çalmadan açmam...lavaboya sıcak su dökmem çarpılırım alimallah.

• Yalnız bu yazıyı yazarken cümleye büyük harfle başlamamışsın. :D

Kızlar Ne Diyor 10

• takıntım yoktur aslında ama her gece neskafe içmek diyebiliriz

• ooo ona bakarsan noktadan sonra da büyük harfle başlamamışım. üç nokta yerine iki nokta koymuşum. al işte şimdi de buna taktım bak :)

• takıntım yok

• takıntım yok varsa da ben bilmiyorum

• tabi dikkat edecen gözlük camına, neden diye sorarsan çünkü o gözlük:D bide buna takıntı demişsin be ya:D ha konuya dönecek olursak obsesif kompulsif hastalığından muzdarip bir annem var. dünyada görüp, görülebilecek her takıntı onda olduğundan otomotik olarak benimkiler de arada kaynıyo:D galiba saçmalıyorum neyse tamam sustum..:D

• pardon dostum diğerini göndermediğimi sanıyordum, lanet olsun işte bunda nefret ediyorum.

• bilgisayardan kalkınca mutlaka elimi yıkarım

• çikolata yerken yanında mutlaka su içerim.her uyandığımda ayılmak için aynı şarkıyı dinlerim.

• Ayakkabı temizliği takıntım var

• Aynen

• Bu el yikama takintisi bir cok kiside var.

• Evden çıkarken kapıyı kitledikten sonra anahtarı ileri geri oynatırım :D

• ellerimi çok yıkıyorum ya ... bir de dişlerimi çok fırcalıyorum

• Bende de diş fırçalama huyu vardı yediğim her şeyden sora fırçalardım :D

Erkekler Ne Diyor 2

• senle aynı öğrenci evinde yaşasak çok kavga ederdik ha . :) benim hiç takıntım yok arkam da tam bir yıkım bırakırım pasaklıyım

• sigara paketim bitmeden yeni paket alırım

Yükleniyor...