Sosyal medya kullanmayı bilmeyen internetle işi olmayan erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

Gizli Üye
Sosyal medya kullanmayı bilmeyen internetle işi olmayan erkekler hakkında ne düşünürsünüz? Benim sevgilim internete girmiyor sosyal medyaya gelen güncellemelerden hiç haberi yok merak da etmiyor normal mi bu durum sizce?
Sosyal medya kullanmayı bilmeyen internetle işi olmayan erkekler hakkında ne düşünürsünüz?