• Sor
  • Bence

'Aşkım bitti' diyerek ayrılan sevgili geri döner mi?

artık sevmiyorum sana olan aşkım bitti diyerek ayrılan sevgili geri döner mi? pişmanlık yaşar mı?..ilk uzun birlikteliğini benimle yaşamıştı ilk kez benimle öpüşmüş ilk kez bişeyler yaşamıştık ..benim için defalarca ağladığını biliyorum.. pişman olur mu acı çekiyor mudur merak ediyorum başak burcu ayrıca hemen unutur mu:(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hiç merak etme. Gercekten senis evmişse geri döner. Sadece üstüne cok gitme. Ama ne kadar süre gecti aranızda? kac ay cıktınız. yani ayrıldıktan sonra ne kadar oldu ?

• 1,5 yıl sürdü gelecek düşünüyorduk.. 1 ay oldu ayrılalı

• Öncekileri Göster
    • isteme tarzın farklı ondandır... sen ne yaptın bu kadar ona anlamıyorum ki

• sizi ekliyorum acık nickimle olay biraz uzun bana yardımcı olun:(

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhaba; aranızda cinsel bir deneyim oldu mu?

• hayır olmadı sadece seviştik ama birlkte olmadık onun içinde ilkti benim içinde..

• normalde dönmemesi gerekir ama cinsel ilişki yaşadınızsa onun hatırına belki...

• cinsel ilişki yaşamadık ama ikimizde ilk kez seviştik

• buna emin olma...doğruyu söylediğini bilemezsin...

• eminim inanıyorum ona

• Geri dönebilir.

• bence kesinlikli kişiligine baglı bişey ama sanırım ilk olanlar asla unutulmaz ama b u demek degilki kesin sana döner dönebilirde dönmeyebilirde ama bana sorarsan dönsede dönmesede içinde bir pişmanlık olacaktır hep bu arada bence dönerse bu sefer sen kabul etme derim.. ALLAH kolaylık versin

• teşekkürler

• aşkı bitmemiştir ki aşkın bitmesi kolay bişey değil...başak burcu çok bağlıdr ayrıca...içi acır, ağlar, ağlar pişman olur döner...

• görmek istemediği hatalar gördü bende bu yüzden bitirdi zaten:(

• Belki döner. Kesin olan şu ki bir daha hayır gelmez ilişkinizden

• sen daha ıyılerıne layıksın

• bazı şeyleri kolaylaştırmak için öyle söylemiş olabilir giderken.pişman olabilir tabi ki her insan gibi.

• soğumuştu benden benim yaptığım birkaç hata yüzünden

• olsun geri dönebilir imkansız değil pişman olabilir

• yok sen umuda kapılma bırak kalbini dinleme mantıklı olanı dusun giden geri gelmiş mi ki .gelmişsede eski sevgisi oldugu yerde olmus mu ki...

• Dönmez diyerek kısa yoldan yanıt versek nasıl olur ?

• pişman olur döner ama hala seviyorsa tabi

• Bittiyse zorlama bence i sonrasından hayır gelmez

Kızlar Ne Diyor 5

• burçlara takılı kalmayın ya...

• Büyük laflar bunlar, tabii kızarak söylemediyse.. Kızdıysa da 1 ay da geçerdi kızgınlığı..Arama sorma... Daha itici olursun.Biraz da kendini düşün daha ne kadar ağlıyacaksın istemeyen biri için .. Güçlü ol ..

• çok haklısın çok üzülüyorum işte elimde değil:(

• umduğunu bulamadıysa döner..

• Donseden sana ondan hayir gelmez artik

• burç olayını geçte aşkım bıttı dıyen ınsan dönmez

Yükleniyor...