Sürekli eve polis çağıran alt komşu... mi yoksa sabaha mı bırakılır?

Gizli Üye
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Bundan birkaç hafta önce evde otururken birden polis geldi ve alt kattan ihbar geldiğini söyledi. Alt katta oturan tek başına bir kadın ve geldiğimden beri bana takmış bir durumda. Polis gelmeden ben bildiğiniz uyuyorum ve kapıya uyandım. Karşımda polis. Adamlar ihbar var dedi. Ben uyuyordum dedim. Adamlar da şaşırdı neden geldiklerine ve iyi akşamlar deyip gittiler.

2 gün önce de ailem ziyaretime geldi ve geç olduğu için uyuyorlardı. Ben de odamda oturuyorum. Kapı çaldı, yine polis. Bu kez ailecek açtık kapıyı, babamların yeni uyandıkları belli. Polis yine ihbar var dedi. Annem direkt memur bey biz bugün şehir dışından geldik ve yorgunuz, uyuyoruz dedi. Polis yine neden geldiğini anlamadı, adamlar bize bakıyor, biz adamlara bakıyoruz. Yine hiçbir şey diyemeden gitti zavallı adamlar.

Benim anlamadığım, hem adamları işinden alıkoyuyor hem de koca koca adamları uyandırıyor ve bunu sadece zevk için yapıyor.

Bana akıl verin Allah aşkına bu kadına ne yapılır? Artık sinirden her akşam evde tepinesim var. Biri bana şöyle zekice bir tavsiye versin yoksa ben bu kadını sinir hastası yapmadan rahat etmeyeceğim. Gerçi her türlü o kadının benden artık çekeceği var da, neyse :D

Görüşleriniz için teşekkürler :D
Sürekli eve polis çağıran alt komşu... mi yoksa sabaha mı bırakılır?