Erkeklere sorulmayacak sorular nelerdir?

Mesela: -Beni neden hiç kıskanmıyorsun?-Artık beni sevmiyor musun?-Tanıştığımız gün üstümde hangi kıyafetim vardı?-Ailemle tanışmak ister misin?-Beni arayacak mısın? (İlk randevudan sonra sorulması 1-0 yenik başlamaktır)Bakalım sizde ne sorular var?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• -Ben sismanmiyim sence ?-Duygusal sorular.. ( beni seviyormusun? şu an ne hissediyosun ? Ne düsünüyorsun ?)-erken mi boşaldın?-Ben ölsem ne yapardin ?-Sence o benden dahami güzel ?-O kiza niye baktin ?-Ne zaman görüsürüz ?-Arkadaslarina benden bahsettinmi ? ne anlaticaksin hakkimda ?-Aksam nerdeydin ve kiminle ?-Sence bu beraberlik nereye gidiyor ?(Ps :Kaliplasmis maddeler hepsine, kadinlarin ve erkeklerin bu sekilde hesaplanmasina karsiyim aslina bakarsan,sonucta herkesin duygulari, karakteri, ve davranislari yorumlayis sekli farkli ,herkes kendine özgü.. diye düsünüyorum ,)

Kızlar Ne Diyor 9

• beni ne kadar seviyorsun?

• Bu sorunun yanıtı belli zaten... Çokkkk :))

• :)

• 'bende bir değişiklik fark ediyor musun' bu listede olmalı kesinlikle, evet.

• Farketse söylerdi di mi ama? Bu soruyla karşılaşan erkek zaten golü yemiştir. Hiçbir cevap onu kurtaramaz :)

• Öncekileri Göster
    • Çok korkarım bu sorudan.

• korkmalı zaten, ben bile bazen, kızlar bana sorduklarında. anlayamıyorum işte yav, dün de güzeldin bugün de güzelsin ne edeyim...

• nezaman ailenle tanıscam?beni nekadar seviyorsun?nezaman buluscaz?o kız sana neden öyle baktı?sence saclarımı kestireym mi?sence bana hangi renk yakısır?kısa elbise giyersem beni nekadar kıskanırsın?bu gece arkadaslarla cluba gidiyim diyorum?annen beni sevdimi gercekten?evlenince kac cocuğumuz olsun?

• Benden önceki sevgilinin adı sanı ne?Benden önce kimseyle birlikte oldunmu ?

• Çok garip sorular ya,ne sorarım ne sordururum :)

• araban evin var mı tarzında sorular sorma, en çok neyimden hoşlanıyorsun diue sorma, sorma işte ağır ollll canını sıkma! :D o sana zaten söyler içinden geldiği vakit ne söyleyeckse..bir de sürekli bir şeyler isteme, inada binerse iş avucunu yalarsın, bana daha özenli davran, daha kibar ol, neden artık güzel sözler söylemiyorsun ruhumu okşamıyorsun, eskiden hep güzel şeyler söylerdin, neden romantik değilsin vb..bunlar ters teper..bir şey istiyorsan onun en kefyifli olduğu zamanı bekle ve çok istiyormuş gibi değil de ima et o mesajı alır..en iyisi bir kılavuz oluşturalım ordan okuyun nasıl davranmanız gerektiğini arkadaşlar :P

• erkeklere maaşını sorma :)

• - telefonun neden kapalıydı ?- neredeydin ?- mesaj atan kız kim nerden tanıyorsun ?- güzelmiyim ?

• ben icimden en gelirse sorurum be :))

• Zamanla vazgeçersin

• hayir sanmiorum nasilsam sonadekde ole kalacagim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• -K:Kimle konuşuyordun?-E:arkadaşımla-K:hangi arkadaşınla?-E:tanımazsın-K:Kız mı?-E:Kız olunca tanımaya değmez mi diyorsun?-K:Hayır bütün arkadaşların kız olmak zorunda mı?-E:hayır bebeğim,hepsi kız değil, akşama mesela halı saha maçım var.-K:gene mi halı saha maçı..offffff... ne anlıyorsunuz 20 kişi bi topun peşinden koşmaktan?-E:hade canım,hade yavrum, hade bakıyım, sağdan git cüzdan bulursun :Dküçük bir diyalog

• yuzuk takalım gibi bir soru soruldugunda ben sahsen kacıyorum :D evlenmek yada hep aynı kızla hayaımı surdurmek gibi bir niyetim yok :D o guveni bana daha hicbir kız vermedi :D

• maaş konusu bence hiç hoş değil.

• Ikinci buluşmada ne zaman evlenecez diye sorulması

Yükleniyor...