Kastamonular için neden Dep Dep deniliyor? anlamadım

bilgisi olan payşabılır mı? merak ettim dep dep niye

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• tekme-tepik atmaktan gelen agız yuvarlamasıyla depik olarak kullanılan kelımenın kısaltması dır.tepmekten depmek olmus ve :atcam,n deyon atamayondepcen deyon depemeyongastamonu gastamonu dep dep dep...

• rica ederim.

• TESEKKUR EDDERIM.

Erkekler Ne Diyor 9

• kastamonulu bir arkadaş vardı hiç duymadım ondan bunu ama bu sanırsam şey kayseri ıh ıh derlre ya oda öyle birşey galiba

• kastamonulu cok iyi bir insan taniyiorum.gectigimiz yillarda gitmis ailesini ziyarete.maca gitmis kastamonu sporun.mac bitmis berabere : Dtaraftar baslamis depcem dedin depemedinn ahahah : )bir de top direkten donmus herkes laan dahtadan donduuu.

• sen sorasın diyeeeee .s :D

• link
      sunu bir incele bakalm belki sorunun cevabı vardır

• hadi be ordan :) merak ettim ne var

• şivelerinden kaynaklı olsa gerek. Ben de bilmiyorum ama.

• Kastamonuspor için yapılan bir tezahürattan geliyor. Topa vurmak yerine depmek kelimesini kullanıyorlar galiba.Gastamonu Gastamonu dep dep dep!

• Zamanında Street Fighter varken Ken ve Ryu ile çok oynamış olabilir ataları

• dikkat daş düşebilür ayı çakabülür :D

• yes.. bende yakıınm kastaomonuya.. sinopluyum bizde de değişik şiveler var yani

• anladım şivelerinden ağızlarından yani;?

• dep dep in anlamı ne ki

• şiveleri öyle olduğu için;)

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk kez duyuyorum dep dep :D

• Kastamonu spor'un taraftarlarının, beşiktaşın üçlüsü gibi, bir gelenek haline getirdiği bir tezahürattır. Gastamonu gastamonu dep dep dep...

• Kastamonulu değilim ama yakın bir zamanda yolum düştü insanı çok sevecen Kastamonuda çok güzel bir yer ama sorunun cevabını bilmiyorum.

• zaten oralılar için kötü birşey söylemedim insanlarının samimi olduğunuda biliyorum sadece dep dep i merak ettim teşekkürler

Yükleniyor...