Notebook Ses Seviyesini Yükseltme?

Arkadaşlar yeni dizüstü bilgisayar aldım, markası Casper. Ama sesi pek çıkmıyor hoparlörü yüksek değil. Bunun için bir program filan varmı, illa yeni usb girişli hoparlör mü almak lazım?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• git bilgisayarı iade et,kız kardeşim de aynı şekil,hergün diyordum sana bunu satan adamı bir göster die,en sonunda gördüm salağın tekiymiş,o ve senin gibiler makineyi köreltiyor,adamlar üşenmeyip bir tuşla hayaı değiştirecek aletler yapıyor,bizim nesil nedense tuşa basmaya korkuyor,lan açıp kurcalamdıktan sonra bişi olmaz,daha ne sağ sola sorup duruyorsun,programları bozana kadar tuşları eskitene kadar kurcala öğren,tuş değişir programda formatlanır biter,yeterki çift ya da daha fazla çekirdekli olanı açıpda çekirdek nası bişi çitlenirmi die manyaklık yapmayın...

• Üslubuna dikkat etmeyeceksen parmaklarını yormanın anlamı yok. Biraz seviyene dikkat etmeni öneririm.

Erkekler Ne Diyor 24

• sevgili bulmadan önce böyle bir biyografi yoktu sayfanda , noldu birdenbire aklını başından almış :)o notebuk seviyesi yükselmez ne yaparsan yap maalesef.

• tamam anladık güzel sevgilin vargüzel mekanda içiyosun daşu yaş 18 nedir ya :/

• Sana uymadı herhalde :)

• işletim sistemiyle ilgili değilse harici hoparlor alıcaksın

• Srs audio sandbox kurabilirsin.

• Bazen Windows'a ait ses programı da çözüm olabiliyor. Dene istersen. Başlat'a "mmsys.cpl" yaz, çıkan sonuca tıkla, kurcala. Olmazsa bir arkadaş Srs audio sandbox demiş, bu program işe yarayacaktır.

• notebooklarda ses fazla çıkmaz. harici bir hoparlör işini görür

• vlc media player kullan..

• vlc player indir sesi yükseltecektir ama ses kalitesini birazda olsa bozuyor

• Ben de netbook kullanıyordum ses az diye bir speaker aldım sana da şiddetle tavsiye ederim. Hala daha indirimdeymiş kaçırma derim. Küçük kullanışlı gayet de güzel

• Srs audio sandbox kullan.. belki cok bir artis olmaz ama kalite cok yukselir.. birde bilgisayarda bluetooth varmi ?

• Sağ alt köşedeki ses simgesine tıkla, seviye çubuğunun üzerindeki hoparlör simgesine tıkla ve ordan ayarlara gir.Sonra ordan düzeyler kısmından hoparlör seviyesini tam aç, geliştirmeler sekmesine gir ordan ses iptali ya da oda düzeltme vs varsa o hariç hepsini aktif et gelişmiş sekmesinde de en yüksek kalite ayarını seç tamam de. Sonra ses simgesine sağ tıkla kayıttan yürütme aygıtlarına gir orda dijital ses falan bişey varsa ( siyah bir simgesi olacak) ona gir aynı işlemleri ona da uygula desteklenen biçimlerin tamamını işaretle ek olarak. Sesin arttığını göreceksin. . .

• gel gel sende benim gibisin :DVlc media player kullan filmlerde falan...

• casper mı :S geçmiş olsun ucuz etin yahnisi yenmez geri verebiliyorsan ver 2-3 aya fırın gibi olacak.

• Kullananlar çok memnun gayette güzel bir marka

• al bundan bir tane link casper in kullandığı anakartlarda genellikle ses kapasitesi çok yüksek değil.

• Notebook hoparlörleri genel olarak pek iyi değildir yükseltirsen pişman olursun benimki samsung tvyle kapışıyor e-250den bu yana ses konusunda hep güvenirim şu samsunga.

• notebookların sesi çok olmaz zaten , usb hoperlörler yerine , 2 +1 bir ses sistemi alman daha iyi olur.

• Splayer kullan. Programda sesi %100 den %1000 e çıkar. Öyle izle filmini ya da dinle müziğini :)

• Ses Bombaları var 20 + 30 tl Civarında Onlar İşini görür .. HEm ufak hemde ses Kalitesi iyi :)

• bir elektronik alet almadan araştırmadan almayınızsonra paranız çöp oluyocasper alman zaten en büyük hata

• bunun programı olduğunu sanmıyorum

• yok ya ses denetiminden falan ses ayarlarından ekolayzır ayarlarına gir ekolayzır çubukarının hepsi ortadadadır onları en üste yapıştır al sana yüksek ses :)

• Realtek HD Audio canım en iyisi indir gör farkı 8)

• (: hayır kendi kendine müzik ritmiyle yükselir sesi, bir şey almanıza gerek yok.

• sen bu dizüstünü alırken etrafında ne marka alman konusunda yardımcı olan olmadımı hiç,casper toplama bir pc,alınacak son marka,eminim azda değildir parası,neyse olan olmuş çözüme geçelim usb höparlör sorununu çözer

• Bilgisayarımdan gayet memnunum. Ses seviyesi ile ilgili soru sordum, marka ile ilgili değil.

• sorunun asıl cvbı markası :) bende bunu demek istedim,ayrıca sen tam okumadınmı cvbımı,soruna cevap yazdım iyi oku.

Kızlar Ne Diyor 1

• casper alınır mı yaa. paranızla rezil oluyorsunuz. işletim sistemine göre değişebiliyor bence. bende xp varken carcar ses cıkıyordu. 7 ye geçtim kısıldı baya.

• Önyargılardan bir kurtulun kim demiş Casper kötü diye? 2 dangalak kötülüyor diye marka kötü olmaz. Kullanan tanıdıklarım yıllardır gayet memnunlar. İşletim sistemim Win.8 ses normal düzey ama ben yüksek istiyorum. Paramla rezil oluyormuşum lafa bak bırakta buna ben karar vereyim hangi model aldığımı bilmiyorsun bile

• sakinleştin mi kezbanın yandan yemişi. bana neden patlıyorsun almışsın dandik mal.

Yükleniyor...